ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25563 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۴/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

 
 
مدیر روابط عمومی درمان وزارت بهداشت گفت: تعداد مجروحان چهارشنبه پایان سال کشور به ۳۸۲ نفر رسید.

آرزو دهقانی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به افزایش مصدومان چهارشنبه پایان سال به تعداد ۳۸۲ نفر اظهار داشت: ۱۴۸ نفر از این افراد در محل مورد مداوا قرار گرفتند و ۲۳۸ مجروح دیگر برای درمان بیشتر به بیمارستان‌ها انتقال یافتند. در این راستا ۳۱۵ نفر از مجروحان مرد و ۶۷ نفر از این مجروحان زن هستند.

مدیر روابط عمومی معاونت درمان وزارت بهداشت بیان کرد: این آمار ۳۸۲ مجروح چهارشنبه پایان سال مربوط به آمار اورژانس کشور تا ۶ صبح است و احتمال دارد که مجروحان و مصدومان دیگری نیز وجود داشته باشد که خودشان به‌صورت مستقل به مراکز درمانی مراجعه کرده باشند.

دهقانی خاطرنشان کرد: بیشترین آسیب‌ها به چشم، گوش و در مجموع به صورت افراد وارد شده است. براین اساس طبق آمار چهارشنبه سال گذشته اورژانس که ۵۹۵ مجروح گزارش شده بود شاهد کاهش مصدومان چهارشنبه امسال هستیم.  

:: Information 382
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ اسفند ۱۳۹۲
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25466 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما