ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25256 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۳/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

خبرآنلاین: بهروز رهبری فرد یکی از طنازترین پیشکسوتان فوتبال ایران است که به خاطر رفاقت نزدیک با اهالی فوتبال، با همه شوخی می کند.

 بهروز رهبری فرد در گفت و گو با خبرآنلاین به شوخی با علی دایی پرداخت و تاکید کرد قصدش مزاح با دایی است که در این شرایط، روزهای سختی را پشت سر می گذارد. او به ما گفت: «علی دایی خیلی برای رسیدن به جایگاهی که در فوتبال جهان دارد، زحمت کشید، من و همسن هایم یادمان می آید که چگونه تمرین می کرد. اما در کنار تمرین، خیلی هم خوش شانس بود.

 زمانی که دایی فوتبال بازی می کرد، یک نهنگی بود در دل اقیانوس که جزیره ای به نام مالدیو را حمل می کرد! این نهنگ هر چند سال یکبار سر از اقیانوس بیرون می آورد و مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا که از این اتفاق ذوق می کردند، فورا آدم های این جزیره را مقابل تیم ملی فوتبال ایران قرار می دادند تا علی دایی برود و ۸، ۹ گل در هر بازی به این تیم بزند. نهنگی که جزیره مالدیو را پشت خود حمل می کرد نیز بعد از بازی با ایران به داخل اقیانوس می رفت و پیدایش نمی شد! دایی هم ۴، ۵ بار به مالدیو خورد و ۳۰، ۴۰ گل به این تیم زد تا به لطف خدا و تلاش های خودش، آقای گل فوتبال جهان شود!»

:: Information 409
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۲۰ فروردین ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25159 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما