ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ،رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهربابک کرمان  گفت: چهارشنبه هفته گذشته  با  دریافت گزارش مردمی، در بازدید از منزلی با حکم و دستور قضایی، یک کل وحشی، یک شکار قطعه قطعه شده و یک بره آهوی زنده و چند قبضه  کشف شد.

راهدار روح الامینی افزود: دو شکارچی در این زمینه دستگیر و تحویل دادگاه شدند که پس از چند روز بازداشت موقت، با قرار وثیقه و ضمانت آزاد شدند.
 


روح الامینی افزود:بی شک در مناطق مستعد و شکارخیز شکارچیان بسیاری نیز وجود دارند و از این اتفاقات  می افتد و ما شکارچی متخلف را دستگیر کرده به ضابط دادگستری تحویل می دهیم و در رابطه با حکمی که برای آنها صادر می شود دستگاه قضایی تصمیم گیری می کند.

وی گفت: در رابطه با این شکارچیان هنوز حکم قطعی صادر نشده و قرار است پرونده به دادسرا برود وا کیفرخواست صادر شود.

 معاون سازمان محیط زیست استان کرمان نیز با اشاره به این که شکارچیان بومی و ساکن شهربابک هستند افزود: شکارچیان غیرمجاز با دو هدف گردش، تفریح و تفنن و همچنین برای کسب درآمد اقدام به شکار می کنند.


وی ادامه داد : متاسفانه  شکار و فروش آن به دلیل اسلحه های بسیار که در دست مردم است، زیاد اتفاق می افتد.

نیک طبع گفت: حکم قضایی مربوط به این پرونده به قاضی بستگی دارد که می تواند زندان، جریمه نقدی و ممنوعیت حمل سلاح باشد که امیدواریم دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

:: Information 438
موضوع : اخبار روز
تاریخ بروزرسانی : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما