ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: اگر دوست دارید که از طالع خود در سال ۲۰۱۹ باخبر شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

طالع بینی سال 2019

فروردین

امسال سالی ست که شما انرژی و جسارت لازم را برای تجربه چیزهای جدید پیدا خواهید کرد. حتی قادرید دست به کارهایی بزنید که تا به حال جرات انجام شان را نداشتید. تغییرات اساسی هم در زندگی شخصی و هم در محیط کاری شما اتفاق می افتد به طوری که شما را به آینده ای روشن تر امیدوار می کند. امسال توسط افراد مختلف سورپرایز خواهید شد و آنقدر غرق شادی می شوید که زمانی را برای غم و غصه خوردن پیدا نخواهید کرد.

اردیبهشت

اگر بخواهیم صادق باشیم باید بگوییم که سال ۲۰۱۹ اگر چه آغاز خوبی برایتان نخواهد داشت اما همین که پیش می روید، اتفاقات خوش راهشان را به سمت شما کج می کنند. امسال پیشنهادهای خوبی را دریافت خواهید کرد به طوری که هم در زمینه کاری و هم زندگی شخصی پیشرفت قابل ملاحظه ای خواهید داشت. از هر فرصتی که مقابل تان قرار می گیرد نهایت استفاده را بکنید. امسال حقیقتی برایتان روشن می شود که سالها به دنبالش بوده اید. سعی کنید که اعتماد به نفس تان را بالا ببرید و خودی نشان دهید.

خرداد

امسال باید بیش از سالهای دیگر به فکر سلامتی و سبک زندگی تان باشید. تغییرات بزرگی را در زندگی تان تجربه خواهید کرد به طوری که احساس می کنید در یک چرخ و فلک نشسته اید و مدام از این سو به آن سو می روید. شما باید در این سال بیش از همیشه تلاش کنید، به خصوص در زمینه بالا بردن اطلاعات و تحصیلات تان، آنوقت می بینید که چقدر زندگی تان رو به پیشرفت خواهد رفت. به دلیل تغییرات مثبتی که در زندگی تان ایجاد می شود، اعتماد به نفس تان نیز بالا خواهد رفت، بنابراین وقت اش است که برای اهداف بزرگ تان قدم بردارید.

تیر

سختی هایی که در چند وقت اخیر کشیده اید، در نهایت جواب می دهد و زندگی شما در هر زمینه ای به سمت پیشرفت روانه خواهد شد. اگر شاغل هستید، ارتقا شغلی پیدا می کنید و اگر مجرد هستید، نیمه گمشده تان را می یابید. اگر فکر می کنید که هنوز زندگی شما در کنترل خودتان نیست، بهتر است که استقلال خود را بیابید و به دیگران قدرت تان را نشان دهید. امسال آرامش بیشتری را نسبت به سالهای قبل دریافت خواهید کرد به طوری که تمام اتفاقات بد گذشته را از یاد خواهید برد. از بیان احساسات تان برای هر غریبه ای خودداری کنید که به نفع تان نخواهد بود.

مرداد

امسال پنهان کردن احساسات واقعی برایتان سخت خواهد بود اما در نهایت فردی را پیدا می کنید که می توانید کنارش آرام گیرید و هر چه دل تنگ تان می خواهد را به زبان آورید. هر چه به سمت انتهای سال پیش می روید، تغییرات بزرگ تری در زندگی تان رخ می دهد که باید با احتیاط با آنها برخورد کنید. بهتر است که انرژی و تمرکز بیشتری را روی زندگی شخصی تان بگذارید. هر چه بیشتر شما به اطرافیان تان اهمیت دهید، محبوبیت تان نیز در بیشتر خواهد شد.

شهریور

در ابتدای سال اتفاقی برایتان می افتد که میان عقل و منطق گیر می افتید و نمی توانید تصمیم درست را بگیرید. بهترین راه این است که میان این دو تعادل برقرار کنید. اگر می خواهید هر چه زودتر به آرزوهایی که در سر دارید برسید، باید خودتان را بیشتر بشناسید و اهداف تان را مشخص تر کنید. اگر چه روزهای شلوغی را در پیش خواهید داشت اما به همان نسبت انرژی لازم را نیز به دست می آورید. نگران زندگی عاطفی تان نباشید، خیلی زود همه چیز بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت.

طالع بینی سال 2019

مهر

امسال آنقدر به آرامش می رسید که هیچ چیزی نمی تواند مانع از شادی و حس خوب شما شود. در زمینه عاطفی نیز وارد مرحله جدیدی از عشق و عاشقی خواهید شد. بهتر است که گذشته ها را رها کنید و تنها تمرکزتان را بر آینده بگذارید. هیچ چیز در این سال برای شما غیر ممکن نخواهد بود. یکی از دوستان قدیمی تان که در گذشته شما را ناراحت کرده برای بخشش بار دیگر به سمت تان می آید. بهتر است که این فرصت دوباره را به او بدهید. امسال هارمونی در تمام زمینه های زندگی شما موج می زند. از آن نهایت لذت را ببرید.

آبان

امسال برخی از بزرگ ترین آرزوهایتان رنگ واقعیت به خود می گیرند بنابراین اگر برای به دست آوردن چیزهای بزرگ، برخی چیزهای کوچک را از دست دادید، ناراحت نشوید. از آنجا که کارهای شما زیاد است، بهتر است که برای رهایی از استرس در کلاس های یوگا ثبت نام کنید یا هر از چند گاهی به ماساژ بروید تا ذهن و بدن تان خستگی در کند. شما توانایی های زیادی دارید اما از نشان دادن آن به دیگران هراسانید، بدانید که شما لیاقتش را دارید که خود واقعیت تان را به نمایش بگذارید و توسط دیگران تحسین شوید. در این شرایط فرصت های بیشتری نیز، به خصوص در زمینه کاری، برایتان فراهم می شود.

آذر

از آنجا که شما مدام به دنبال یادگیری چیزهای جدید هستید، امسال نیز فرصت های فراوانی برای تجربه های مختلف در اختیارتان قرار می گیرد. امسال دوست دارید بیشتر از برقراری ارتباط با دیگران، با خودتان تنها باشید. فرصت خوبی ست تا روی اهدافی که در سر دارید کار کنید. اگرچه برخی اتفاقات شما را ناراحت و دلسرد می کند اما در نهایت به این نتیجه می رسید که هیچ اتفاقی بدون دلیل نیست. گذشته خود را فراموش نکنید و سعی کنید از آن درس بگیرید. هر چه با برنامه ریزی دقیق تری پیش بروید، پیشرفت بیشتری در زندگی تان خواهید داشت.

دی

مدت هاست ایده هایی در سر دارید اما امسال زمانی ست که شرایط لازم برای عمل به آنها برایتان فراهم می شود. بنابراین حواس تان به چراغ های سبزی که برایتان روشن می شود، باشد. شما اهداف بزرگ و زیادی در سر دارید که برای رسیدن به آنها نیز بی قرارید، سال ۲۰۱۹ سالی ست که می توانید به آرزوهایتان دست یابید پس کوتاهی نکنید. اگر چه ممکن است چند ماه این سال را درگیر مشکلات تان باشید اما خیلی زود به کمک یکی از نزدیکان تان به همه آنها پایان خواهید داد و آرامش را بار دیگر تجربه خواهید کرد.

بهمن

امسال یک تغییر بزرگ در زندگی تان رخ می دهد به طوری که احساس می کنید وارد مرحله دیگری از زندگی تان شده اید. البته برای این که با این تغییر کنار بیایید، باید افکار و درون تان را هم تغییر دهید. شما اشتباهات زیادی را در گذشته مرتکب شده اید اما حال زمان آن است که تمام شان را دور بریزید و قدم جدیدی بردارید. البته قبل از هر چیز به خودتان یک زمانی برای استراحت دهید. در این صورت با انرژی و روحیه بهتری می توانید حرکت کنید. دیگران را برای آنچه شما می خواهید تحت فشار نگذارید، آنوقت می بینید که چه ارتباط بهتری را با شما برقرار خواهند کرد.

اسفند

شما بیش از این که به فکر خودتان باشید، به فکر دیگران هستید اما بهتر است که این عادت را در سال جدید کنار بگذارید. هر چه بیشتر به خودتان اهمیت دهید، زندگی بیشتر به کام تان خواهد بود. شما فردی هستید که سخت تصمیم می گیرید، مدام میان منطق و قلب تان گیر می افتید. اگر سعی کنید که زندگی را ساده تر بگیرید و در هر کاری تعادل داشته باشید، به نفع تان خواهد بود. اواسط سال خبرهای خوبی خواهید شنید که شرایط زندگی تان را از این رو به آن رو می کند. از انرژی مثبتی که به دست می آورید نهایت استفاده را در پیشرفت به خصوص در زمینه کاری تان، بکنید.

:: Information 34
تاریخ بروزرسانی : ۲۸ آذر ۱۳۹۷
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما