ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25783 پست
:: ورودی گوگل امروز : 11 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

احمدرضا کاظمی در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

دیروز وقتی خبر میزان تحصیلات لیونل‌مسی را خواندم و متوجه شدم او چیزی حدود سه کلاس درس خوانده و به‌خاطر علاقه شدید به فوتبال درس را رها کرده است، به خودم واقعا بالیدم!

البته می‌دانم که تحصیلات ربطی به شعور و شخصیت و موفقیت کسی ندارد و معیار خوبی برای ارزش‌گذاری نیست اما برای منی که ده‌ها سال به‌خاطر لیسانس دانشگاه شریف علی‌‌دایی، از سوی پدرم تحقیر شده بودم، این خبر حکم یک پیروزی بزرگ، حتی بزرگ‌تر از پیروزی نادرشاه در جنگ کرنال را داشت!

برای همین دیروز به محض اینکه پدرم را دیدم بادی به غبغب انداختم و با ابروی هشتی و نگاهی نافذ در حالی‌که لینک خبر مربوطه را نشانش می‌دادم، گفتم: «اینو بخونید». پدرم که شستش خبردار شده بود و می‌دانست قرار نیست چیزی ببیند که باب میل او باشد، به سراغ کولر رفت و بعد از خاموش کردن آن جواب داد: «چیه؟ لابد دانشمندا کشف کردن که خاموشی کولر موجب سرطان غدد لنفاوی میشه و تحقیقات نشون داده کسایی که زیر باد کولر میخوابن به‌طور میانگین ۱۴ سال بیشتر عمر میکنن!» سپس پنکه را هم خاموش کرد و ادامه داد: «دانشمندا چرت و پرت زیاد میگن». خنده تلخی کردم و گفتم «دانشمندا فقط در مورد عوارض مخرب نور گوشی و امواج وای فای و سیگار کشیدن و فیلم دیدن و بازی‌های کامپیوتری درست میگن؟»

سپس گوشی را جلوی چشمش گرفتم و گفتم «خبرش علمی نیست! ورزشیه! بخونید». نگاهش را از روی گوشی چرخاند و با بی‌میلی گفت: «ریزه! من چشمام نمیبینه».

خندیدم و گفتم: «ریزه؟ چطور اندازه یه بند انگشت کبودی به من باشه از ۳۰ متری میبینیدش و فوری میگین هاا چه خبر بوده؟ کجا بودی پدرسوخته؟ ‌دعوا کردی؟ با کی؟ کی با لگد زده‌ تو‌رو،کبود شدی؟ حالا تیتر به این بزرگی رو نمی‌بینین؟ یا شایدم نمیخواین ببینین که لیونل‌مسی‌ سه کلاس بیشتر سواد نداره؟!» پدرم بعد از اندکی سکوت جواب داد: «اینا همش شایعه‌ا‌س!» گفتم: «شایعه؟ سایت varzesh3 زده! ببین خودت». این را که گفتم با عصبانیت فریاد زد: «ورزش سه هم شد منبع؟ منبع موثق نشون من بده! من هر چرندی رو که باور نمی‌کنم».

:: Information 166
تاریخ بروزرسانی : ۶ شهریور ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25686 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما