ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 15 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

دانشمندان علم نسبیت عام، کوانتوم و فیزیک ذره‌ای، در جدیدترین اکتشاف‌های خود دریافتند اگر بشر بتواند با سرعتی بیش از سرعت نور در فضا حرکت کند، مفاهیم ریاضی و فیزیک به کلی برایش تغییر می‌کند و به عنوان مثال، پاسخ ریاضی جمعِ سه تا عدد یک، عدد دو می‌شود، نه عدد سه! سخنگوی این دانشمندان در نشست خبری که با خبرنگاران رسانه‌های مختلف برگزار کرد، گفت: «ما بیش از این که از این کشف تعجب کنیم، از این موضوع شگفت زده شدیم که دکتر احمدی‌نژاد، چهل سال قبل، در نشست خبری‌شان به این کشف نائل آمده بودند و با شکسته نفسی تمام، برای اعلام آن فقط به گفتن این جمله نمادین اکتفا کردند که: هیچ دو نفری را در دنیا پیدا نمی‌کنید که مثل هم باشند، جز من، بقایی و مشایی! متاسفانه این سخن علمی چون خارج از ظرفیت سوادی و علمی زمان خودش مطرح شده بود، به جایگاه واقعی علمی خود دست پیدا نکرد!»

وزیر راه دولت یازدهم پس از چهل سال، از دلایل خود برای گرفتن میکروفن از دست خبرنگاری که از وی سوالی پرسیده بود، پرده برداشت. آقای آخوندی در یک نشست خبری که هیچ خبرنگاری جرات نکرده بود با میکروفن در آن حاضر شود، گفت: «من از بچگی دوست داشتم خبرنگار باشم و از وزرا، سوال‌های چالشی بپرسم ولی متاسفانه چرخ روزگار آن طور که من می‌خواستم نچرخید و به جای خبرنگار، وزیر شدم! آن روز وقتی آن خبرنگار از من آن سوال چالشی را پرسید، ناخودآگاه به دوران کودکی خودم رفتم و به یاد آرزوی سرکوب شده‌ام افتادم و میکروفن آن خبرنگار را از او گرفتم تا بروم از یکی از دوستان وزیر، سوال چالشی بپرسم و جلدی برگردم که متاسفانه آن جنجال را راه انداختند!» وزیر سابق راه در ادامه گفت: «سوال من این است که آیا میکروفن هم مثل حوله یا مسواک یک وسیله شخصی است که اگر کسی آن را از شما چند دقیقه‌ای قرض بگیرد؛ نیاز به این جار و جنجال باشد؟»

وزارت دفاع آمریکا با صدور بیانیه‌ای، از تروریست‌های داعش عذر خواهی کرد. در این بیانیه آمده است: «با قلبی آکنده از اندوه و روحی سرشار از تالم، با خبر شدیم موشکی که قرار بود به سمت ارتش سوریه شلیک شود، به سمت مواضع شما داعشی‌های عزیز پرتاب شده و محموله مواد غذایی و سلاحی که قرار بود به دست شما برسد، به سمت ارتش سوریه رفته است. این اشتباه، از آنجا ناشی شد که آقای وزیر دفاع به سربازی دستور داده بود روی موشک با گچ علامت بزند و روی محموله غذا و اسلحه با زغال! ولی متاسفانه این سرباز کم سواد؛ علامت‌ها را اشتباهی زد و محموله‌ها جابه‌جا شد! خلاصه آنکه به قول شاعر: دارم امید عاطفتی از جناب دوست/ کردم جنایتی و امیدم به عفو اوست!»

جلسه شورای هماهنگی برای معرفی کاندیدای واحدِ «جمنا»، بدون حضور هیچ کدام از اعضا تشکیل شد! در این اتفاق عجیب، هر کدام از اعضا به جای حضور در جلسه، بیانیه‌ای منتشر کردند. در ادامه، برخی از این بیانیه‌ها را با هم مرور می‌کنیم: «آقا راه دوره، می‌شه جلسه بعدی منزل ما باشه؟ جوجه و میوه‌اش هم با خودم!»، «از آنجا که باجناق، برادر خانم و شوهر عمه این جانب هم در این جلسه حاضرند و همه این عزیزان هم از من بزرگترند، من بیایم روی حرف بزرگتر حرف بزنم، عمرا! هر چی اون‌ها گفتن بنده هم قبول دارم!»، «این جانب به‌دلیل بیماری سرماخوردگی و احتمال انتقال آن به تمامی اعضای شورا، در راستای منافع جمعی، در جلسه حاضر نمی‌شوم اما گواهی پزشکی‌ام ضمیمه بیانیه است!»

:: Information 154
تاریخ بروزرسانی : ۲۲ فروردین ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما