ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

طنز؛ اثر میرسلیمی

اما برگردیم به مراسم تحلیف. متاسفانه رسانه‌ها به شکل ساده انگارانه‌ای از کنار خمیازه ایشان عبور کردند، در حالی‌که همین خمیازه به ظاهر ساده باعث تغییرات زیادی در روند تحلیف شد:

اول از همه اینکه در تصویر، آقای علی عسگری رییس صداوسیما پشت سر آقای میرسلیم دیده می‌شد که با خمیازه ایشان، چشمانش گشاد شد و خیلی تعجب کرد. همان‌طور که دیدید پیش از خمیازه آقای میرسلیم صدای سخنرانی رییس جمهور درست شنیده نمی‌شد و دایم با قطعی مواجه بود. آقای علی عسگری هم خیلی طبیعی نشسته بود و به روی خودش نمی‌آورد که برخی دارند غلظت هوای داخل سالن را افزایش می‌دهند تا صداها بد برسد. درواقع لبخندی هم بر لبش نقش بسته بود و داشت فکر می‌کرد که چه می‌شد اگر الان یک آباژور هم جلوی رییس جمهور می‌گذاشتند. اما خمیازه آقای میرسلیم همه این نقشه‌ها را نقش بر آب کرد و او با داخل کشیدن ۲۰۰ متر مکعب هوا (بالاخره ظرفیت ریه رییس فدراسیون غریق نجات باید یک فرقی با ما داشته باشد!) مولکول‌های هوا را رقیق کرد و صدا به وضعیت عادی برگشت که باعث شگفتی و احساس شکست صداوسیما شد.

حتی همین ماجرای سلفی گرفتن نمایندگان قرار بود خیلی فجیع‌تر از این باشد، اما نگاه‌های متعجب و البته نافذ آقای می رسلیم، چیپ دوربین گوشی‌های هوشمند عده‌ای از نمایندگان را سوزاند و قائله را ختم به خیر کرد، وگرنه با این هیجان نماینده‌ها معلوم نبود چند نفر در «حادثه سلفی مجلس» از دست بروند.

پس می‌بینیم که آقای میرسلیم با همین حرکات کوچک چقدر به جامعه خدمت می‌کنند و نتیجه می‌گیریم که همیشه ایشان را برای سفرها و مذاکرات خارجی ببریم؛ شاید روزی جلوی تفاوت فرهنگی را بگیرند.

:: Information 201
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ مرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما