ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25659 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

اخبار علمی- توجیهی: دادستان کل کشور از اختلاس ۱۲۰۰ میلیارد تومانی در دو بانک خبر داد. ربطش به دانشگاه این است که یا این همه پول خیلی آکادمیک جا به جا شده است و متخصصان دانشگاهی پشت قضیه بوده اند، یا دانشگاهیانی که داخل بانک ها بوده اند آن قدر دانشگاهی نبوده اند و متوجه قضیه نشده اند و نتوانسته اند جلویش را بگیرند. پس در هر صورت، کل قضیه تقصیر قشر دانشگاهی است.

درددل: یادش به خیر. زمانی در دانشگاه های کشور، هر روز یک اتفاق جدید می افتاد. درواقع، هر روز یک مدرک یک استادی، دانشیاری، مدیرگروهی، وزیر کشوری چیزی جعلی از آب در می آمد. اما الان کار به جایی رسیده است که دانشجویان باید با موچین از لای اتفاقات تحصیلی شان یک حاشیه بیرون بکشند، تازه اینکه خود دانشجوها هستند و در محل حضور دارند. شما ببینید طنزنویس بدبخت چقدر باید تلاش کند تا برای قشر دانشگاهی حاشیه بسازد!

:: Information 232
تاریخ بروزرسانی : ۲۸ آذر ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25562 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما