ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25655 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

رانندگان شرکت‌های اسنپ و تپسی در تجمعی اعتراض‌آمیز، خواهان برخورد با سیستم‌های جدید حمل‌ونقل مسافر در پایتخت شدند. به گزارش خبرنگار ما، در تازه‌ترین فناوری جابه‌جایی مسافر، میکروچیپی با هدبند، روی پیشانی بسته می‌شود و فرد متقاضی فقط کافی است به مقصدش فکر کند، چند ثانیه بعد، نزدیک‌ترین خودرو به نامبرده، جلوی پایش ترمز می‌کند! این برنامه جدید که «تپمُخ!» نام دارد، تحولی در حمل‌ونقل عمومی ایجاد کرده و سبب کم شدن متقاضیان نرم‌افزارهای سنتی اسنپ و تپسی شده است. در همین رابطه خبرنگار ما قصد داشت با مسئولان حمل‌ونقل عمومی شهری مثل مترو، اتوبوس و تاکسیرانی هم گفت‌وگو کند که با جواب منفی از طرف آن‌ها و این پاسخ روبه‌رو شد که: «ما هنوز بعد از چهل سال، از تو کف اسنپ و تپسی در نیومدیم… که با این برنامه جدیده، کلا هنگ کردیم!».

سرانجام یک بازیگر زن سینما و تلویزیون توانست هنگام ایفای نقش در یک مجموعه تلویزیونی، هنگامی که خبر فوت نامزدش را در سکانسی از این مجموعه می‌شنود، کمی به صورتش حالت غم بدهد و به ضرب و زور، یک عدد چین، روی پیشانی‌اش بیندازد! به گزارش خبرنگار ما، این اتفاق عجیب، واکنش‌های متفاوتی در میان بینندگان این مجموعه برانگیخت. آقای میرزایی که وارد دهه ۷۰ زندگی‌اش شده است، دراین باره به خبرنگار ما گفت: «با دیدن این صحنه، من یاد فیلم‌ها و سریال‌های ۴۰، ۵۰ سال قبل افتادم که بازیگران زن، هنگام ایفای نقش می‌توانستند بخندند، گریه کنند، اخم کنند و عضلات صورت‌شان هنوز به خاطر این حجم از تزریق ژل و بوتاکس، به محکمی بتن نشده بود! حتی من یادم هست در دوران جوانی در شبکه آی فیلمِ آن دوران، وقتی سریال همسران را دیدم (که مدت‌ها قبلش ساخته شده بود) هنگامی که خانم مهین‌ترابی، شوهرش را صدا می‌کرد و می‌گفت: «کمال!» نزدیک به ۲۳۰ عضله در چهره‌اش تکان می‌خورد!».

:: Information 156
تاریخ بروزرسانی : ۷ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25558 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما