ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25663 پست
:: ورودی گوگل امروز : 11 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

 علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

از تولید خودرو با استاندارد روز تا عذرخواهی قالیباف!

دونالد ترامپ که چهل سال قبل با تصویب قانون ممنوعیت ورود پناهجویان و مهاجران از کشورهایی با اکثریت مسلمان، جنجال آفریده بود، روز قبل اعلام کرد با تصویب قانونی، به جز خودش، همسرانِ جدید و قدیمش و خدمتکارهای منزل، ورود بقیه افراد با هر دین و مذهبی به خانه‌اش ممنوع است! به گزارش خبرنگاران حاضر در محل، وقتی فرزندان و نوه نتیجه‌های ترامپ هم دم در خانه‌اش آمدند و زنگ آیفون را زدند، دونالد ترامپ با پیژامه و عرقگیر در بالکن خانه‌اش حاضر شد و پرسید:‌ «چیه؟» یکی از فرزندان ترامپ گفت: «ماییم آقاجون… در رو باز کن! ورود ما که ممنوع نیست؟!» و ترامپ با عصبانیت فریاد زد: «چهل سال پیش هم اشتباه کردم… باید دور شماها دیوار می‌کشیدم… چی می‌خواین از جونم؟ ۴۰ ساله هر چی درمیارم رو خرج شماها می‌کنم… برین رد کارتون… تو عروسی با همسر جدیدم هم نمی‌خوام ریخت هیچ کدوم‌تون رو ببینم!»

آقای صنعت‌زاده، وزیر وقت صنعت، معدن و تجارت در یک گفت‌وگوی مطبوعاتی اعلام کرد به‌زودی خودروهایی با استاندارد روز ساخته می‌شود و در اختیار مردم قرار می‌گیرد. خبرنگاران که از شنیدن این وعده ذوق‌زده شده بودند، از جناب وزیر پرسیدند: «چهل سال است ما از این وعده‌ها می‌شنویم… این اتفاق چه روزی به سرانجام می‌رسد؟!» وزیر صنعت پاسخ داد: «از همین امروز!» نامبرده پس از بیان این جمله، ساعتش را نگاه کرد و گفت: « نه… نه… از فردا… امروز ساعت اداری داره تموم می‌شه و ما اگر تولید را شروع کنیم، فردا خودرویی به دست مردم می‌رسد با استاندارد امروز! ما دیگر حتی یک روز هم از استاندارد روز جهان عقب نمی‌افتیم! حالا امروز هم همون قدیمی‌ها رو بخرین تا فردا!»

قالیباف سرانجام چهل سال پس از حادثه آتش گرفتن ساختمان پلاسکو، عذرخواهی کرد. نامبرده در حالی‌که در یک کنفرانس خبری حاضر شده بود، در جمع خبرنگاران گفت: «واقعا عذر می‌خوام چند دقیقه دیر کردم… آخه این قدر در تهران ماشین ریخته که برای بنده شهردار هم جای پارک به سختی پیدا می‌شود! اینجانب به صورت گازانبری، دادم ماشین چند تا از شما خبرنگاران عزیز رو با جرثقیل به پارکینگ منتقل کردند تا برای ماشین خودم جای پارک پیدا شد… ولی باز هم بابت این تاخیر عذرخواهی می‌کنم!»

متاسفانه آخرین درخت باقی مانده از جنگل‌های انبوه شمال هم خشک شد! این درخت که سال‌ها در مقابل خشکانده و قطع شدن مقاومت کرده بود، وقتی فهمید دیگر درختی در شمال کشور وجود ندارد و به جای هر درخت، یک ویلا سبز شده، از غصه و تنهایی دق کرد! ویلایی که سال‌ها قبل کنار این درخت ساخته شده بود در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: «واقعا این درخت خودش داشت اذیت می‌شد… ما ویلاها هر روز درباره سونا، استخر، جکوزی، جوج و نوشابه، قلیون دو سیب و مهمانی‌های دوپس دوپسی با هم حرف می‌زدیم در حالی‌که او فقط کلمات نامفهومی مثل: اکسی‍ژن، طبیعت، سرسبزی، نشاط و غیره را زیر لب تکرار می‌کرد و عین این‌ها که ادعا دارن زیاد حالیشونه، سرش رو تکون می‌داد و نچ نچ می‌کرد! جون داداش خیلی رو مخ بود!»

:: Information 248
تاریخ بروزرسانی : ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25566 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما