ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25416 پست
:: ورودی گوگل امروز : 23 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

«اصغر فرهادی» بهترین فیلم خارجی در این دوره از اسکار به هنرمند فیلم‌سازی از کشور فرانسه تعلق گرفت. این هنرمند در پیامی ویدیویی که به جشن اسکار فرستاده بود اعلام کرد باعث خوشحالی او و مردم کشورش است که توانسته «تندیس فرهادی» را برای بهترین فیلم خارجی اسکار امسال به خانه ببرد! لازم به ذکر است که از چند سال قبل، از بس اصغر فرهادی جایزه اسکار بخش فیلم‌های خارجی این جشنواره را درو کرد، نام «بخش خارجی» به بخش «اصغر فرهادی» و مجسمه آن هم به جای «تندیس اسکار» به «تندیس ریش پروفسوری‌دار فرهادی» تغییر پیدا کرد! جالب است بدانید در اعتراض به سیاست‌های ترامپ، این دوره از اسکار به صورت ویدیو کنفرانسی برگزار شد و حتی داوران این جایزه سینمایی بزرگ هم حاضر نشدند از خانه‌هایشان خارج شوند، چه برسد به مهمانان خارجی! مجری اسکار امسال هم در توییتی خطاب به ترامپ نوشت: «یه امشبه رو، به جای اون شبکه‌های مساله‌دار، دو دقیقه بزن شبکه چهار آمریکا، مراسم فرهنگی اسکار رو ببین!»

اسفندیار رحیم مشایی پس از چهل سال تعریف و تمجید از حمید بقایی، مجموعه این تعریف‌ها را در کتاب نفیس: «تذکره الپاکدستان» منتشر کرد. در مراسم رونمایی از این کتاب، رحیم مشایی اعلام کرد درست است که مهندس بقایی در این ۴۰ ساله هرگز نتوانست رییس‌جمهور شود ولی این اتفاق کوچک، چیزی از ارزش‌های بزرگ او کم نمی‌کند و خوشبختانه شرط سنی خاصی هم برای رییس‌جمهور شدن وجود ندارد!

در ادامه این مراسم، مشایی بخش‌هایی از دیباچه این کتاب را (که درباره مهندس بقایی بود) با صدای خودش برای حضار خواند: «آن رجل سیاسی، آن حبس کشیده اساسی، آن شوینده گلرنگ را دائم ریزنده بر دست، آن بی رقیب در هر انتخابات و حالا هر چی که هست، مولانا حمید بقایی، بوی دکتر را می‌داد و راه دکتر را می‌رفت و البسه‌اش را در همان آفتابی خشک می‌نمود که دکتر، خشک می‌کرد!» در پایان این مراسم به هر کدام از حاضران و خبرنگاران یک جلد از این کتاب نفیس اهدا شد، البته بعد از این که رحیم مشایی شخصا از آن‌ها قول گرفت در انتخابات بعدی به مهندس بقایی رای بدهند!

گوشت‌های قرمز موجود در بازار پس از چهل سال افزایش قیمت مدام سرانجام طاقت از کف دادند و سفید شدند! نماینده وزارت بازرگانی، سخنگوی اداره کل دامپزشکی و رییس انجمن گوشت‌فروشان کشور در نشست مشترکی اعلام کردند سفید شدن گوشت قرمز دلیل بر بیماری خاصی در میان گوسفندان نیست و به نوعی می‌توان گفت خود گوشت قرمز، پس از این همه سال گرانی، از روی مردم خجالت می‌کشد و از شرم، چهره‌اش سفید شده! گویا یکی از مسئولان حاضر در این کنفرانس خبری در پاسخ یکی از خبرنگاران که از وی پرسید: «پس از این اتفاق عجیب، برنامه‌ای برای ارزانی گوشت قرمز ندارید؟!»

پاسخ داد :«چرا، چون گوشت‌های گوسفندی و گوساله‌ای فعلا جزو گوشت‌های سفید به حساب می‌آیند، ما برنامه گرانی را از امروز به بعد به جای گوشت قرمز، روی گوشت سفید پیاده می‌کنیم و برنامه‌های جامعی هم برای افزایش قیمت گوشت‌های صورتی، بنفش، آبی فیروزه‌ای، بادمجانی و فسفری در دست تهیه داریم… گوشت قرمز اگر فکر کرده با این تغییر رنگ می‌تواند جلوی گرانی‌اش را بگیرد، کور خوانده!»

:: Information 229
تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25319 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما