ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 20 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

پس از کسب دومین مدال طلای کاروان المپیک کشورمان توسط«سهراب مرادی» و از آنجایی که اولین مدال طلای ما را هم«کیانوش رستمی» کسب کرد، یکی از شخصیت‌های سیاسی کشور نام این دو پیروزی را«پیروزی رستم و سهراب» نامید.
 
به همین دلیل چند تن دیگر از شخصیت‌های کتاب شاهنامه که مدتی است بیکار شده و شدیدا بخش«پیکارجویی» بدن شان افت کرده، در بیانیه ای آمادگی خود را برای شرکت در ریو اعلام کرده و زمانی هم که به آنها گفتند که مسابقات در حال تمام شدن است پاسخ دادند که«از اول شروع کنند خب!» در همین رابطه«گیو»، «بیژن»، «زال»، «کیومرث»، «خانواده محترم دستان»، «اردشیر بابکان و همشیره»، «افراسیاب و بانو» و «پسران فریدون به جز ایرج» برای حضور در مسابقات ریو اعلام آمادگی کردند.
 
در همین رابطه رستم دستان در سخنرانی اعلام کرد «بران رودبان گفت پیروز شاه/ که کشتی برافگن هم اکنون به راه» که البته با اعلام یکی از معلمان درس ادبیات مبنی بر«معنوی» بودن کلمه«کشتی» در این بیت، عملا حضور رستم در المپیک منتفی شد.در رشته تیراندازی با کمان همچنین می توانستیم از آرش کمانگیر استفاده کنیم.
 
برای مسابقات شمشیربازی هم چه کسی بهتر از«تهمورث»؟ که با یک ضربه حریف را از وسط دو شقه می کرد و این مسخره بازی‌ها و جلو عقب رفتن‌ها را هم درنمی آورد (یه نیم ساعت با شعر برای هم کری می‌خوندن و بعد تمام!) در بخش پرش با نیزه هم می توانستیم روی توانایی‌های بهرام چوبین حساب کنیم که متاسفانه این فرصت هم از دست رفت.
 
برای مسابقات جودو هم می‌توانستیم«گرشاسب» را بفرستیم تا با گرفتن«چند خطا» از حریف برنده مسابقه شود. اگر شخصیت‌های شاهنامه را به المپیک ریو می فرستادیم مطمئنا موفقیت ما تضمین شده بود، خوبی آنها هم این است که کسی جرات نمی‌کند«بی‌غیرت!» خطاب‌شان کند.

منبع :روزنامه آرمان

:: Information 477
موضوع : اخبار سایت
تاریخ بروزرسانی : ۲۵ مرداد ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما