ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25811 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۸/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

رضا ساکی در خبرگزاری ایسنا نوشت:

اقرارنامه یکی از متهمان حمله به سفارت عربستان به طور اختصاصی در اختیار ایسنا قرار گرفته است که می‌خوانید:

به نام خدا

ما به همراه سی‌ودو نفر از بچه‌ها به طور اتفاقی در خانه یکی از بچه‌ها جمع شده بودیم که گفتند امشب می‌رویم سینما فرهنگ قلهک فیلم ببینیم. ما همیشه برنامه‌های فرهنگی داریم و گاهی به دیدن تئاتر، کنسرت موسیقی و البته فیلم سینمایی می‌رویم. البته هنرمندان اغلب بعد از دیدن ما روی صحنه نمی‌روند ولی ما خیلی عاشق هنر هستیم. آن شب هم گفتند می‌رویم فیلم ببینیم. اما وقتی به قلهک رسیدیم گفتند قرار است فیلم بازی کنید. بعد یک سناریوی خیلی حرفه‌ای به ما دادند. یادم هست می‌گفتند داریوش مهرجویی در سناریوی «هامون» نوشته بود: حمید هامون، مهشید، عشق، خدا. در سناریوی ما هم فقط نوشته بودند دیوار، بالا، حمله، شعار. همین. خلاصه ما رفتیم برای فیلم‌برداری. موقع فیلم‌برداری دیدیم به سناریوی بیشتری نیاز داریم. گفتند مانند مرحوم حاتمی بقیه‌اش را سر صحنه می‌نویسیم و نوشتند. آنها می‌نوشتند و ما عمل می‌کردیم. یک جا نوشته بود کوکتل‌مولوتف بیندازید. گفتیم نداریم که دیدیم یک وانت آمد پر بود از وسایل صحنه. خلاصه ما بالا رفتیم و پایین آمدیم و برگشتیم خانه. بعد دیدیم که رسانه‌ها نوشته‌اند ما وارد سفارت انگلستان شده‌ایم. اما به ما گفته بودند آنجا باغ است که به شکل سفارت درآمده است آن هم برای فیلم‌برداری.

یک بار دیگر به همراه سی‌ودو نفر از بچه‌ها به طور اتفاقی جمع بودیم که گفتند می‌رویم پارک نیاوران. در مسیر پارک نیاوران گفتند می‌رویم سه‌راه ‌فرمانیه. آنجا حتی آن سناریوی قبلی را هم ندادند. گفتند فقط تجمع کنید. ما هم تجمع کرده بودیم که ساختمان خودبه‌خود آتش گرفت. ما تعجب کردیم. بعد آتش زیاد شد رفتیم آتش را خاموش کنیم. ما گول خوردیم. گول فضای مجازی را. نمی‌خواستیم کاری کنیم که به ضرر خودمان تمام بشود. ما را اشتباهی گرفتند. راستش من اصلا وارد سفارت هم نشدم. دم در بودم که دستگیر شدم. گفتند شما آتش زده‌اید. گفتیم ما نبودیم. انصافا بعد از جریان قلهک کسی نمی‌خواست آتش‌بازی کند. سفارت را خودشان آتش زدند. من از همه جوانان می‌خواهم اصلا با سفارت‌ها کاری نداشته باشند چون اگر شما نخواهید خودشان آتش می‌زنند و می‌اندازند گردن شما. چه کاریه اصلا!

باقی بقای‌تان

:: Information 595
تاریخ بروزرسانی : ۱ مرداد ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25714 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما