ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مهرشاد مرتضوى در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

در کمال تاسف و تاثر، اواخر هفته گذشته اولین هواپیمای ایرباس وارد ایران شد و جای سایر هواپیماهای پیشکسوت را تنگ کرد. این هواپیما به محض ورودش نشان داد که چرا برخی روزنامه‌ها از ورود آن ناراحت‌اند، زیرا احترام بزرگ‌تر را نگه نمی‌دارد و به دلیل عرض و طول بیش از حدش، بقیه هواپیماها را مجبور کرده آشیانه‌ها را دوتا یکی استفاده کنند.

دل هر فرد آگاهی به درد می‌آید وقتی می‌شنود یک دستگاه توپولف بعد از ۵۰ سال خدمت صادقانه باید بیکار شود تا یک جوان سرکش جای آن را بگیرد. کجاست آن توجه به تجربه و زحمات بزرگ‌ترها؟

این بود دستاورد برجام آقای روحانی؟ هواپیمایی که نیم‌قرن زحمت این کشور را کشیده باید آخر عمری برود در یک آشیانه ۵۰متری اجاره‌ای، تازه آن هم شریکی، زندگی کند؟ در مقابل، یک هواپیمای جوان نوکیسه را می‌آورید و با دادن آشیانه‌های نجومی به آن، روحیه اشرافی‌گری را در بین هواپیماها ترویج می‌دهید.

علاوه بر این، دولت بی‌جهت در تلاش است تا هیجان کاذب به جامعه تزریق کند. پیش از این با پرداخت هزینه پرواز، علاوه بر طی مسیر، یک تفریح در حد شهربازی را هم تجربه می‌کردیم. در هر لحظه از پروازهایمان احتمال سقوط می‌دادیم و دبه دبه آدرنالین ترشح می‌کردیم و خوش می‌گذشت.

ولی الان حرف از ایمنی می‌زنند و برای اینکه نشان بدهند هیجان وجود دارد، الکی مراسم می‌گیرند و وزیر با گل و شیرینی می‌آید و از همه می‌خواهد دست بزنند. آدم در برنامه عمو قناد شرکت کند، بیشتر هیجان‌زده می‌شود! یک مقدار به فکر تفریح و نشاط مردم باشید.

تازه با هزینه‌اش چطور کنار بیاییم؟ تا الان هواپیماهای ما دو وضعیت «پرواز عادی» و «داداش داری سقوط می‌کنی» داشتند، ولی الان کار خلبانی خیلی سخت شده و خلبان باید با هزارتا دکمه و اهرم سر و کله بزند تا بتواند به مقصد برسد. به همان نسبتی هم که کار سخت شود، هزینه پرواز بالا می‌رود.

به باک سوراخ و چرخ پنچر توپولف اشاره می‌کنند و علامت می‌دهند که دیگر بحث مقایسه هواپیماها را ادامه نده. اصلا به نظر ما سفر هوایی خرج الکی است، خارج را زمینی هم می‌شود رفت. باور کنید بیشتر هم خوش می‌گذرد و صفا و صمیمیتی که در آن هست، گاهی در سیزده‌به‌در نیست. آیا می‌توانید از این بال تا آن بال هواپیما تاب ببندید؟

آیا می‌توانید وسط مسیر هوایی بزنید بغل و زیرانداز پهن کنید و لقمه کتلتی که مادر خانواده از انواع غذاهای باقی‌مانده در یخچال درست کرده را میل بفرمایید؟

آیا هواپیما «پشت درخت» و «پشت سنگ» و «اونجا کسی نمی‌بینه» دارد؟ پس نتیجه می‌گیریم که هواپیما خیلی چیز بدی است و دولت پول کشور را به باد داده و وزیر راه باید به خاطر همین هم که شده، استیضاح شود.

:: Information 247
تاریخ بروزرسانی : ۲۷ دی ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما