ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

محمدامین فرشادمهر در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

در چند روز آینده، لیگ بازی‌های رایانه‌ای در حالی برگزار خواهد شد که شاهد حضور پرشمار شرکت‌کننده‌های آقا و خانم هستیم. از آنجا که متوجه شدیم شرایط مناسب برای حضور بانوان در رشته فیفا وجود ندارد، ضروری دیدیم برای فراهم شدن شرایط امن و مناسب، قواعدی را در قالب یک آیین‌نامه تدوین کنیم. این قواعد را به‌صورت موردی برای چند بازی معروف ملاحظه می‌فرمایید:

– فوتبال ۹۹:
– عدم استفاده از دکمه شوک– هیچ‌یک از دو گِیمر (بازیکن/ شرکت کننده) حق ندارد بگوید دسته بازی‌اش خراب است. – عدم استفاده همزمان از کارلوس و رونالدو در نوک حمله منتخب جهان (به‌دلیل خرد شدن اعصاب بازیکن مقابل و احتمال استفاده از الفاظ نامناسب) – اورتگا یا به اردوی تیم دعوت نشود، یا در ترکیب اصلی نباشد، یا اگر بود گل نزند، اگر بود و گل هم زد، گزارشگر باید یا سریع اسمش را بخواند یا با نام دیگری صدایش کند.

– ورزشگاه انتخابی از لحاظ ساختاری و فیزیکی مناسب حضور تماشاگران خانم باشد. همچنین با شروع بازی صدای تلویزیون کامل بسته شود که صدای تماشاگران به گوش گیمرها نرسد. – در صورتی که یکی از گیمرها مرد و یکی از گیمرها زن بود، گذاشتن وقت اضافه و پنالتی و هروقت و قرار دیگری که باعث شایبه کش‌دادن بشود، ممنوع است. بازیکنان تیم گیمر آقا در صورت تمارض باید مستقیما از زمین اخراج شوند.

– جی‌تی‌اِی (GTA):
– تصویر اول بازی باید با صحنه آهسته‌های والیبال ایران و برزیل پر‌شود. – شخصیت بازی به هیچ‌عنوان نباید در اماکن خلوت توقف کند یا با سرعت پایین رانندگی نماید. – پرسه زدن شخصیت بازی بدون ماموریت خاص در خیابان ممنوع است. اگر ماموریت نداشت باید با آژانسی چیزی کار کند چون بیکاری دلیل اصلی بسیاری از مشکلات است. – شخصیت بازی باید در شهرهای بسیار سرد و برفی و به دور از هرگونه ساحل، ساکن و مستقر باشد.

– بازی‌های مورتال کمبت و کراش (از جمله کراش پیاده و کراش موتوری و هرنوع کراش و تیک دیگری) ممنوع است. البته در مورد مورتال کمبت، انجام بازی بدون نگاه کردن به نمایشگر و فقط با شنیدن صدای دیش دیش ضربات بلامانع است.

:: Information 165
تاریخ بروزرسانی : ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما