ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25783 پست
:: ورودی گوگل امروز : 8 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مهرشاد مرتضوى در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

دوران بچگی ما مثل الان نبود که تیکی تاکا و روحیه کار تیمی و این سوسول بازی‌ها جریان داشته باشد. قهرمان فوتبالی ما در دنیای کارتون سوباسا بود (که بعدها فهمیدیم عموی سوباسا قهرمان واقعی است) و در دنیای حقیقی هم مارادونا و روبرتو کارلوس که وقتی توپ را می‌گرفتند، هم تیمی محترم هرچقدر دهان خودش را چاک می‌داد که «پاس بده» این بزرگواران توجهی نمی‌کردند و صفر تا صد زمین را در می‌نوردیدند و با توپ می‌رفتند داخل دروازه حریف.

ولی قسمت دشوار ماجرا از آنجا شروع می‌شد که یک مسابقه مهم فوتبال با صبحی یا بعدازظهری شدن مدرسه ما هم زمان بود. در این شرایط مجبور بودیم با هزار خواهش و تمنا، وظیفه خطیر فوتبال دیدن را به مادر خانواده بسپاریم تا هرچند اعتقاد داشتند «۲۲ تا نره خره می‌دوئن دنبال یه توپ که چی بشه؟» اما به خاطر گل روی ما بازی را تماشا می‌کردند تا بعدا برای‌مان تعریف کنند. منتها وقتی به خانه می‌رسیدیم و درباره بازی انگلیس و برزیل سوال می‌کردیم، مادر گرامی می‌فرمودند: «من فکر کردم آلمان داره گل می‌زنه! آخه گزارشگره گفت باتیستوتا!» حالا کاری نداریم که آلمان وسط بازی برزیل و انگلیس چه کار می‌کند؟ و باز هم کاری نداریم که اصلا باتیستوتا آرژانتینی است. ولی ضربه نهایی را آنجا می‌خوردیم که می‌پرسیدیم: «حالا زردها برنده شدن یا سفیدا؟» و ایشان می‌گفتند: «آبی‌ها!» و متوجه می‌شدیم کلا به جای انگلیس و برزیل، بازی پاس تهران و استقلال رشت را تماشا کرده‌اند.

کاملا بی‌اختیار به یاد این نکته افتادیم که آقای موسوی لاری در تحلیل انتخابات ریاست‌جمهوری فرمودند: «بازنده انتخابات قالیباف و برنده آن هاشمی‌طبا بود». البته ما قطعا موافق این نکته هستیم که کاپ اخلاق حق آقای هاشمی‌طباست. به خاطر همین هم سایر گزینه‌های برنده و بازنده انتخابات را با دلیل می‌آوریم که ببینید انتخابات بیشتر از یکی، دوتا برنده داشته.

برنده رئیسی- بازنده قالیباف:
خب مشخصا این داستان مربوط به انتخابات داخلی بین گزینه‌های جمناست که از بین آن‌ها یکی باید کنار می‌رفت که آقای رئیسی برنده و آقای قالیباف بازنده شد.

برنده جلیلی- بازنده قالیباف:
آقای جلیلی چون احتمال می‌داد در نهایت آقای رئیسی گزینه اصولگرایان است، اصلا وارد انتخابات نشد و برد کرد. در مقابل، آقای قالیباف خودش را در این چالش قرار داد و باخت.

برنده هاشمی- بازنده قالیباف:
اگرچه محسن هاشمی کلا نامزد شورای شهر بود، ولی باز هم نتیجه انتخابات نشان داد او برنده شده و قالیباف چون به احتمال زیاد همین شهرداری تهران را هم از دست می‌دهد، بازنده شده است.

برنده محسن رضایی- بازنده قالیباف:
محسن رضایی برنده اصلی این انتخابات بود. چون بالاخره به این خودباوری رسید که در یک انتخابات شرکت نکند. «بازنده قالیباف» را هم به تاسی از خود بزرگوار، از بندهای قبلی «کپی» کردیم.

برنده روحانی- بازنده رئیسی:
گفتیم یادی هم از خود رای‌گیری کرده باشیم. وگرنه اینکه چه کسی رییس‌جمهور شده زیاد مهم نیست. البته برخی کارشناسان معتقدند اگر آقای قالیباف مانده بود، شاید نتیجه دیگری رقم می‌خورد. پس باز هم می‌شود گفت قالیباف بازنده انتخابات بوده!

بنابراین ما نتیجه می‌گیریم که فوتبال دیدن را به افرادی که در جریان مسابقات فوتبال نیستند نسپاریم و هر کس کاری را که بلد است انجام بدهد.

:: Information 207
تاریخ بروزرسانی : ۲۱ خرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25686 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما