ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25399 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مهرشاد مرتضوى در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

جنس غوداتو دوس دارم

ویدیویی از اسحاق جهانگیری منتشر شده که بعد از مناظره اول می‌گوید: «در مناظره بعدی محکم‌تر ظاهر می‌شوم». ایشان ضمن پشت بازو گرفتن و لبخندزدن به سمت دوربین، به خبرنگاران گفت: «تازه این یواش‌مون بود. پیام من به سایر کاندیداها اینه که پوششی بودیم وقتی پوششی مد نبود. پس نیاین بگین کاندیدای پوششی بلد نیست و نمی‌تونه و این حرف‌ها». جهانگیری در ادامه خطاب به قالیباف گفت: «داداش دفعه بعد بیشتر گرم کن که نیای تو مناظره بگی سردم و هنوز آماده نیستم و استراحت بدین. این دفعه دیگه به دولیاچگی بسنده نمی‌کنم و تمام فنون شرقی را اجرا خواهم کرد». مرحوم بروسلی ضمن تقدیر از دکتر جهانگیری اجرای فنون او را بسیار دقیق توصیف کرد و افزود: «جنس صداتو دوست داشتم، فقط رو تحریرهای «غودااااااا»ی آخرت بیشتر کار کن. امیدوارم هفته بعد اون انتظاری که ازت داریم رو برآورده کنی».

اجرای پانتومیم قالیباف در رادیو

برنامه تبلیغاتی رادیویی قالیباف به درخواست ستاد این کاندیدا لغو شد. به گزارش خبرنگار مخفی «بی‌قانون» که در لوستر ستاد ایشان قایم شده بود، در جلسه‌ای که پس از ضبط این برنامه رادیویی برای بررسی آن برگزار شد، ۳۰ مورد «شما این نمودار رو ببینین»، ۱۲ مورد «الان چهره من شبیه آدم‌های عصبانیه؟»، هشت مورد «آقای جهانگیری این‌جوری به من نگاه کرد» و سه مورد «چرا وقتی آقای روحانی می‌خند، اینجای صورتش می‌لرزید؟» از سخنان ایشان در آمد که تقریبا ۹۰ درصد صحبت‌ها را شامل می‌شد. رییس ستاد به آقای قالیباف گفت: «یه دفعه برو تو رادیو پانتومیم اجرا کن دیگه! اینا همه‌اش باید دربیاد». به این ترتیب، کلا پنج دقیقه از صحبت‌های ایشان باقی ماند و ترجیح دادند همان صدای برنامه تلویزیونی را پخش کنند که المان‌های تصویری‌اش کمتر است.

سوال میرسلیم از ماهی‌های آزاد

مصطفی میرسلیم با اشاره به بحث‌های مطرح شده در مناظره اول گفت: «کاندیداها اخلاق را رعایت کنند». میرسلیم در حالی که آستین لباس غواصی‌اش را گرفته بود و کتش را روی آن می‌پوشید، ادامه داد: «تجربیات من در فدراسیون غریق نجات فقط می‌تواند در زمینه‌های اقتصادی کارگشا باشد و برای تامین اخلاق در مناظره‌ها باید با قایق موتوری به نقاط عمیق‌تر دریا برویم. به همین خاطر به لباس غواصی هم نیاز داریم». او سپس از داخل قایق وسط دریا پرید تا مشکل رعایت اخلاق در مناظره را حل کند. اما در راه با دسته‌ای ماهی آزاد مواجه شد و درباره آزادی، نحوه حرکت، تغذیه و سایر مسائل زندگی آن‌ها سوالاتی مطرح کرد و شناکنان مشغول پرسیدن سوالات از آن‌ها شد. امیدواریم این کاندیدای محبوب ریاست‌جمهوری، اکسیژن‌شان تمام نشود و به مناظره دوم برسند.

:: Information 200
تاریخ بروزرسانی : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25302 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما