ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25256 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۳/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آیدین سیارسریع  در زوزنامه قانون نوشت:

ضمیمه طنز بی قانون

یکی از خبرگزاری ها با کاظم جلالی مصاحبه کرده و تیتر زده: احتمال ایجاد مدلی توافقی برای ریاست مجلس. البته بنده دقیقا متوجه منظور ایشان از مدل توافقی نمی شوم. آیا قرار است این مدل توافقی به صورت پنجاه پنجاه اعمال شود؟ یعنی نصف روز آقای عارف بر صندلی بنشیند نصف روز آقای لاریجانی؟ الان عارف بعد از کنار کشیدن از ریاست جمهوری حساس شده و این بار هم بگوییم بکش کنار که لاریجانی بیاید احتمالا با چوب می افتد دنبالمان. بهترین کار همین است که یک زوج ریاست مجلس انتخاب کنیم که کارها میان شان تقسیم شود. یه کم عارف به نمایندگان بگوید «بننننشینید» یه کم لاریجانی. در نیمی از نطق ها عارف بگوید وقت شما تمام شد و در نیمی دیگر لاریجانی. موقع نطق های علی مطهری هم نوبتی غیب شوند. یک راه دیگر هم برای این که نه سیخ بسوزد نه کباب این است که نمایندگان یک شخص ثالث را به عنوان رئیس مجلس انتخاب کنند و آقایان عارف و لاریجانی نواب ایشان باشند. تنها کسی که وزن این کار را دارد نادر قاضی پور است، هم قاطع است و با کاریزما و بعد از منتشر شدن ویدیوی سخنرانی اش همه «قدرت»های داخلی و خارجی از او می ترسند و هم فضای خشک پارلمان را می شکند و مجلس دهم را تبدیل به مجلسی با نشاط و مفرح می کند. البته از اتاق فرمان اشاره می کنند که آقای قاضی پور کارهای مهمتر از این دارند و نمی رسند. حیف شد. گزینه دیگر علی مطهری است که البته گزینه خوبی نیست. خب بهرحال نطق رئیس مجلس نطق مهمی است. شما تصور کنید تا رئیس مجلس شروع می کند به صحبت شبکه فرهنگ رادیو صحنه آهسته حرکات قاضی پور و لبخند کواکبیان را پخش کند. اصلا رادیو توان این کار را دارد؟ آفرین. نمی شود.

حالا جدا از بحث رادیو و پخش زنده ممکن است ناگهان لیاخوف بیاید و بکوبد و شش طبقه برود بالا. چیه مطهری؟ همه اش حقوق ملت و پیگیری و نامه و نطق و … این تندروی ها را ما نمی خواهیم. یک گزینه دیگر که بسیار مناسب است و هم مجلس را از تندروی دور می کند و هم باعث می شود که آرامش حاکم شود به این معنا که نمایندگان فول تایم با خلال دندان به بهداشت دهان و دندان مشغول باشند و تلگرام چک کنند آقای غلامعلی حدادعادل است. شاید بپرسید ایشان که رای نیاورده و اصلا در مجلس نیست، پس چطور می تواند رئیس مجلس شود؟ عرض کنم که اینها دلیل نمی شود. خواستن توانستن است، ایرانی هم که می تواند! خود ایشان هم که گفته ما با اختلاف جزئی باختیم و دولت هم که تخلف کرده … احتمالا در روزهای آینده شاهد توئیتی از جناب روحانی باشیم که می فرمایند: طبق قانون نمایندگانی که به مجلس راه پیدا نکرده اند نمی توانند رئیس مجلس شوند!

:: Information 658
تاریخ بروزرسانی : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25159 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما