ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

شهرام شهیدی در وبسایت چیزنا نوشت:

مسافری که جلو نشسته بود گفت: حتما شما هم شنیده‌اید که ساعت احمدی‌نژاد ۲۰۰ میلیون تومان حراج شد. در مراسم فروش این ساعت احتمالا گفته‌اند ساعت دست یک دکتری بوده که فقط می‌رفته سر کار و هیچ کاری به ساعتش نداشته.

مسافر عقبی لبخندی زد و گفت اتفاقا از ساعتش خیلی کار می‌کشید. مگه تو هر سفر استانی به ساعتش نگاه نمی‌کرد و می‌پرسید از چه ساعتی اینجا هستین؟ نه؟ هشت؟ هفت؟

مسافری که جلو نشسته بود گفت: اگر ساعت داشت که نمی‌پرسید! خودش نگاه می‌کرد به ساعتش و به جواب کسی وابسته نمی‌شد. اتفاقا خیلی هم استقلال کاری داشت.

مسافر عقبی پرسید: استقلال کاری؟ نکند منظورت از استقلال همین فوتوشاپ‌هایی است که تو کانال‌های ورزشی شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شه؟

مسافری که جلو نشسته بود گفت: نه اتفاقا واقعا مستقل بود. از آن آدم‌هایی بود که وقتی می‌گفتی نپیچ سمت راست، آن طرف دره است از قصد می‌پیچید سمت راست که به چپ نپیچیده باشه.

راننده گفت: باز چپ و راست کردین؟ خجالت نمی‌کشین دوباره وقت انتخابات فضا را دو قطبی می‌کنین؟ هی چپ بود راست بود می‌کنین که چی؟

مسافر عقبی گفت: ما دو قطبی می‌کنیم یا دو قطبی هست؟

مسافری که جلو نشسته بود گفت: حالا یکی از قطب‌ها همچین قطب ِ قطب هم محسوب نمی‌شه‌ها. قطب‌هایش که رد صلاحیت شدند.

راننده گفت: نیست آن یکی قطب هم اصولا دارای قطب است و…

بعد انگار یکهو یادش افتاد دارد قطب دلخواهش را بدجور نقد می‌کند. ادامه داد: لعنت به دهانی که بی‌موقع باز شود. همه‌اش تقصیر ساعت احمدی‌نژاد است که همه را موقع‌شناس کرده.

:: Information 294
تاریخ بروزرسانی : ۱ اسفند ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما