ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مهرشاد مرتضوى در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

آقای روحانی، رییس جمهور محترم؛ این بود نتیجه وعده‌های شما؟ این بود نتیجه دو سال هزینه برای بلیط هواپیما و رفتن به ژنو و لوزان و سایر نقاط خارج؟ ما برجام کردیم که ترامپ بشود رییس‌جمهور آمریکا؟ البته از نظر ما که خیلی هم خوب است، ولی هنوز اول نامه هستیم و برای انتقادات شدیدتر دور نگرفته‌ایم.

آقای رییس‌جمهور، برجام خیلی اتفاق خطرناکی برای کشور بود. از وقتی برجام آمده، دائم احساس خطر می‌کنیم. خانه خود بنده هر شب می‌لرزد و دیوارها ترک برداشته. چطور در این ۵۰ سالی که خانواده ما اینجا نشسته بودند این وضع نبود؟ تا دو سال برجام شد یکهو خانه کلنگی شد؟ این بود حاصل مصرف بودجه کشور برای مذاکرات؟

آقای روحانی؛ آیا معلوم نیست که پول بی ارزش شده و رشد نمی‌کند؟ همین دلار! زمان دولت قبل، از ۹۰۰ تومان رسید به ۳۵۰۰ تومان! ولی بعد از برجام فقط ۵۰۰ تومان ارزشش بالا رفته. همین مساله، به اندازه کافی نشان می‌دهد که برجام، میل پول‌ها را به ارزشمند شدن از بین برده! در زمینه سکه هم با همین مشکل مواجه هستیم و حتی کاهش داشته‌ایم! به طور مثال، یکی از دوستانی که اینجاست قسم می‌خورد که در کشوی بالای کمد اتاقش ۳۰ سکه داشته که چند سال قبل به پاس خدماتش در بازار سکه و ارز (تقاطع میدان فردوسی) به او اهدا شده بود. ولی الان هرچی می‌شمارد ۲ تایش کم است. آیا این کاهش، ناشی از بی‌تحرکی و انفعال بازار بعد از برجام نیست؟

در ابتدای نامه، صحبت از ترامپ شد. با وجود کارشکنی‌های آمریکا، تمام کارشناسان طرفدار شما و دوستان غربی‌تان می‌گویند که ترامپ نمی‌تواند برجام را پاره کند. خب گیریم یک نفر زورش به پاره کردن یک سند ۴۰۰ صفحه‌ای نرسد. من هم زورم نمی‌رسد. این بغل دستی‌ام هم زورش نمی‌رسد. اصلا با همدیگر هم امتحان کردیم، نتوانستیم. از آقا شهرام و سایر همسایه‌ها هم خواستیم، نتوانستند. اما مگر راه‌های دیگری نیست؟ فکر کردید آمریکا (که به دروغ خود را مهد تکنولوژی می‌داند، در حالی که هنوز نتوانسته راز موفقیت پراید وانت را کشف کند) بلد نیست کاغذ را خمیر کند یا در این دستگاه‌های خُردکن بریزد؟

چون در حال حاضر، اعتراض دیگری نداریم به برجام بکنیم، بقیه تخریب‌ها را به صدا و سیما می‌سپاریم و سوال دیگری مطرح می‌کنیم. در بحث منشور حقوق شهروندی، شما حق تجمع را یکی از حقوق شهروندان دانسته‌اید. در حالی که مشخص نشده دقیقا کدام گروه از شهروندان (اشاره به خودمان نباشد) و تجمع در مقابل سفارت کدام کشورها علاوه بر انگلستان؟ و اینکه فقط مقابل درب سفارت، یا روی دیوار هم مجاز است؟ این عدم شفافیت در قانونگذاری باعث می‌شود هرکسی به خودش اجازه تجمع بدهد و پای غیرمتخصصان به این مقوله مهم، باز شود.

در پایان از شما خواهش می‌کنیم خودتان از بین اصولگرایان، یک گزینه را برای رقابت در انتخابات پیش رو انتخاب کنید و سپس با کنارکشیدن از رقابت‌های انتخاباتی، جناحی را از نگرانی درآورید.

چشم انتظار اشتباهات دولت شما

دلواپشت، دلواپیش، دلوادرد و دیگران

:: Information 239
تاریخ بروزرسانی : ۴ دی ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما