ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25790 پست
:: ورودی گوگل امروز : 6 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مهرشاد مرتضوى در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

ضمن عرض سلام و تاسف برای دولت یازدهم، در همین ابتدای نامه یادآور می‌شویم که نامه قبلی را در شرایط استرس‌زای نوسان قیمت دلار نوشته بودیم و حوصله کافی برای ادیت‌اش نداشتیم. وگرنه مطمئن باشید انتقادات تندتری را متوجه شما می‌کردیم.

متاسفانه صداوسیما باز هم طرفداری آشکار خود از دولت را نشان داد و در اقدامی غم‌انگیز، به رییس‌جمهور مملکت که صرفا یک مقام اجرایی معمولی است، اجازه داد به صورت مستقیم با آقای حیدری (نماد مردم) سخن بگوید. شما در این مصاحبه گفتید «مگر هر کاری دولت در این مدت باقی‌مانده انجام دهد انتخاباتی است؟» آیا گازرسانی، برق‌رسانی و سایر رسانایی‌ها در این شرایط، مصداق تخلف انتخاباتی نیست؟ تازه این ماجرا مربوط به الان نمی‌شود، شما سه سال است که فعالیت‌های انتخاباتی‌تان را شروع کرده‌اید! چرا به جای این کارها، در کمال تواضع و به دور از شلوغ‌کاری نمی‌روید سهام عدالت پخش کنید؟ تازه در آخر حرف‌های‌تان هم گفتید درباره انتخابات چیزی نمی‌گویید که استفاده از افعال معکوس خودش مشخص می‌کند می‌خواستید بیشتر از این درباره انتخابات صحبت کنید.

همچنین گفتید «فکر نمی‌کنم هیچ جای دنیا این طور باشد که رییس‌جمهور بنشیند و دانشجویان هر طور می‌خواهند نقد کنند و گاهی هم از حد و مرز جلو بروند.» اتفاقا پیش از شما رییس‌جمهوری داشتیم که دانشجویان نقدش می‌کردند و داد می‌کشیدند و شلوغ‌کاری راه می‌انداختند. اما رییس‌جمهور در کمال آرامش می‌نشست و گوش می‌داد و آخرش هم پنجره را می‌بست! آن سعه صدر و ظرفیت نقدپذیری کجا رفته؟

در کمال تاسف و تاثر، صحبت‌های شما ادامه پیدا کرد و تاکید کردید که استفاده از شبکه‌های اجتماعی حق مردم است. اما چرا از حقوق بقیه چشم‌پوشی کردید؟ آیا کمیته فیلترینگ حق ندارد به هر شکل و هر مقداری که می‌خواهد شبکه‌های اجتماعی را محدود کند؟ این کار شما نادیده گرفتن حق برخی گروه‌های زحمتکش و پرتلاش نیست؟ در ادامه گفتید که ما نباید کنسرت‌هایی که برگزار می‌شود را دچار مشکل کنیم. این مساله هم مصداق بارز سیاه‌نمایی است. به این صورت که روی یک لغو ساده، اسم ایجاد مشکل می‌گذارید و به رضایت مردم از لغو کنسرت‌ها خدشه وارد می‌سازید!

شما همچنین حقوق‌های نامتعارف (همان نجومی خودمان) را منحصر به دولت ندانستید و آن را به سایر دستگاه‌ها و نهادها نسبت دادید. در حالی که سایر دستگاه‌ها این مبالغ را به اسم «بودجه» و «مزایا» دریافت می‌کنند و بنابراین خبری از حقوق نجومی در آن‌ها نیست.

به همین جهت، ضمن ابراز تاسف مجدد به خاطر صحبت کردن شما روی آنتن زنده، از صداوسیما می‌خواهیم ۲۰ دقیقه هم به آقای احمدی‌نژاد فرصت دفاع بدهند. مهم نیست دفاع از چی، فقط ۲۰ دقیقه صحبت کنند دلمان باز شود. همچنین اگر این دفعه خواستید صحبت کنید، لطفا یک سالن کنسرت را به عنوان لوکیشن انتخاب کنید و از چند روز جلوتر اعلام بفرمایید تا موجبات تجمع و در صورت امکان لغو این سخنرانی توسط نیروهای منتقد و دلسوز فراهم شود.

دوستدار استیضاح تک‌تک وزرای شما

دلواقهر، دلوااشک و سایر ناراحتان

رشد اقتصادی سال جاری

:: Information 106
تاریخ بروزرسانی : ۱۴ دی ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25693 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما