ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25765 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۲/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

گهی زین‌به‌پشت و گهی پشت‌به‌زین؛ با همین فرمول «رییس نظام‌پزشکی»که همیشه نسبت به آمبولانس‌چی‌جماعت، زین‌به‌پشت است، نشست توی آمبولانس و پشت‌به‌زین شد. بعد گفت: «بیمار کالا نیست.»

به همین مناسبت ما نظر چندتا دکتر را پرسیدیم که ببینیم بیمار در نظرشان چیست؟ (البته یادتان باشد که پزشکان ما اینطوری نیستند و پزشکان خارج اینطوری هستند وگرنه پزشکان ما همه رایگان بیماران را درمان می‌کنند و اگر لازم باشد پول هم می‌گذارند گوشه جیب مریض. در نتیجه شما تحت‌تاثیر تبلیغات غرب قرار نگیرید و اگر دیدید دکتری از شما زیرمیزی می‌خواهد بدانید بازیچه دست دیگران شده و قصد سیاه‌نمایی دارد.)

خلاصه دکتر پولپاروییان در پاسخ به این سوال که آیا واقعا بیمار کالا نیست؟ گفت: بیمار کالا نیست، بیمار عابربانک است. باید تا جایی که جان در بدن و پول در حساب دارد ویزیتش کرد.
دکتر آمپولوریدیان گفت: بیمار کالا نیست، بیمار کالابرگ است و هرچه از برگه‌های دفترچه بیمه‌اش را بشود بیشتر کند بهتر.

دکتر رادیوموجِ‌کوتاه‌لوژیزاده گفت: بیمار کالا نیست، بیمار توپ است و باید بین صاحب رادیولوژی و دکتر مربوطه پاسکاری شود.

دکتر نسخه‌پیچ‌آبادی گفت: بیمار کالا نیست، بیمار انبارگردانی است و باید نسخه را طوری برایش نوشت که مثلا وقتی مریض با یک قرص آسپرین حالش خوب می‌شود، ۴۰تا قرص، کپسول و شربت هم مجبور بشود از داروخانه بگیرد، تا انبار داروخانه زود‌زود خالی شود.

دکتر… گفت: بیمار کالا نیست، چون کالا تاریخ انقضا دارد و ممکن است سرمایه آدم بخوابد و ضرر کند. ولی بیمار خواب ندارد و انقضا ندارد و همه‌اش سود است.

دکتر بیمارستاندولتی‌زاده گفت: بیمار کالا نیست، بیمار وسیله است و جلو دست‌وپاست و الکی تخت پر می‌کند که زودتر باید مرخصش کرد. دکتر بیمارستانخصوصی‌زاده گفت: بیمار کالا نیست، بیمار قطره‌قطره جمع گردد وانگهی برج‌سازی شود. دکتر پوریا عالمیبولانسیان نیز در پایان افزود: من یک‌بار رفتم بیمارستان و دستم شکسته بود. دکتر آمد گفت شغلت چیست؟ گفتم روزنامه‌نگار. یک نگاهی کرد و گفت می‌شود شش‌تومن. باید یک‌هفته بخوابی بیمارستان. اگر داری ویزیت کنم. گفتم دارم بفرما.

در اینجا خاطره ما به دلایل مختلف یکهو تمام شد.

:: Information 321
تاریخ بروزرسانی : ۲۲ آبان ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25668 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما