ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25783 پست
:: ورودی گوگل امروز : 8 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

بعد از چند بار استفاده از این شیوه، یک بار ماموت زخمی برگشت به تروریست های اولیه گفت: «شما مثلا آدمین و رحم و مروت ندارین… ولی من که جانور هستم، عمرا به خاطر اهداف پلید شما اقدام به کشتار مردم بی گناه قبیله کنم! ما نیستیم داداش!» و اینجا بود که تروریست های اولیه پی بردند هیچ جانوری به جز خودشان نمی تواند خون مردم بی گناه را بریز. پس خودشان شروع کردند به انجام عملیات تروریستی – انتحاری!

البته کلمه انتحاری، در ابتدا به صورت «انت هاری!» (ترجمه: تو هار هستی!) نوشته می شد، زیرا برای این که یک تروریستِ بی مغز را راضی کنند برود وسط جمعیت و خودش را بترکاند، باید قبلش می دادند یک سگ هار او را گاز بگیرد… این طوری، هم تروریست مورد نظر فرمان پذیرتر می شد و قبل از انفجارِ خودش، با مافوق هایش کمتر چون و چرا می کرد، هم اگر جلیقه انفجاری اش کار نمی کرد، می توانست مردم را گاز بگیرد و آنها را به بیماری هاری مبتلا کند!

در انقلاب فرانسه، در دولت ترور حاکم بر این کشور، سر هزاران نفر با گیوتین زده شد. در آن روزگار، سمبل ترور و تروریستم شخص گیوتین بود و این بزرگوار خیلی از این موضوع رنج می برد و همیشه با خودش فکر می کرد چی می شد به جای گیوتین، تیغه اش کمی ظریف تر بود و پوست کن خیار و کدو می شد یا حداقل اندازه اش به قدری کوچک بود که فقط می شد برای بریدن سیگارهای برگ ازش استفاده کرد!

این حس در گیوتین از قرن ۱۸ میلادی تا قرن بیستم میلادی و ظهور ترورهای سازمان یافته اسرائیل و بعد هم گروه های تروریستی سلفی باقی بود اما در این سال ها با اعمالی که این تروریست ها انجام دادند، گیوتین عملا رویش نمی شد به آن چندتا سری که انداخته بود، عنوان عملیات تروریستی را اطلاق کند!

اما در روسیه هم لنین بدش نمی آمد مخالفانش را بدون چک و چانه زدن حذف کند و تروریسم را اگر در راستای حذف مخالفان خودش بود، قبول داشت، ولی در غیر این صورت آن را عملی غیر اخلاقی و زشت می دانست! (بله دیگه! جدیدا مرغ همسایه غاز شده. قدیم ها، خروس همسایه اگر دست به تحرکات تهاجمی می زد، تروریست بود، ولی خروس خودشان هر کاری می کرد، دمش گرم بود!)

اما داعش در میان تمام تروریست های تاریخ نوبرش است! موجوداتی که نام خدا را بر لب دارند اما بندگان بی گناه خدا را می کشند و منطق شان شبیه آن خلیفه است که دستور داد مسلمانی را آن قدر بزنند که به کفرش اعتراف کند!

:: Information 245
تاریخ بروزرسانی : ۲۳ تیر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25686 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما