ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25811 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۸/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

 به روزهای آخر تابستان که نزدیک می‌شویم یعنی باید آماده سفر باشیم. انگار باقی روزها را از ما گرفته بودند که همه زورمان را جمع کرده‌ایم برای روزهای آخر تابستان. اما کجا برویم؟ این‌جا برویم یار گله دارد. آن‌جا برویم یار گله دارد. هرجا برویم یار گله دارد! پس کجا برویم که یار دست از سرِ ما بردارد! به جز یار، وزیر فرهنگ هم از جوانان ایرانی گلایه دارد و می‌گوید که یکی از علت‌های معضلات فرهنگی، سفرهای خارجی است و خیلی‌ها برای آموزش مدلینگ به خارج می‌روند و گمان می‌کنند که پیشرفت‌های این کشورها به دلیل امور خاک بر سری است.

همین را می‌خواستید؟ اشک وزیر فرهنگ را درآوردید! جناب وزیر شما خودتان را ناراحت نکنید. البته ما مثل شما فکر نمی‌کنیم چون اگر این جوانان برای آموزش مدلینگ به خارج می‌روند پس چرا وضع تیپ و لباس و قیافه‌ها اینطوری است! اما چون می‌خواهیم شما را از ناراحتی دربیاوریم، برای‌تان پیشنهاداتی داریم. می‌توانیم به کسی اجازه ندهیم که به کشورهای مورددار سفر کند. در عوض جوانان ایرانی را به کشورهایی که فرهنگ‌شان به ما نزدیک است بفرستیم. البته سفر به تایلند را ممنوع نکنید ها! چون مردم برای آموزش مدلینگ که به تایلند نمی‌روند. بلکه هدف از سفر به تایلند، دیدن مناظر طبیعی بکر و دست نخورده آنجا و لذت بردن از تخلیه روحی و روانی است. سفر به ترکیه را هم که بعد از آن کودتای بی سر و ته، تازه دوباره راه انداخته‌اید و ضایع است که باز هم ممنوعش کنید. دبی هم که حق همسایگی به گردن ما دارد و نمی‌شود بیخیالش شد. پس به جز این سه کشور، سفر به باقی کشورها را ممنوع کنید که البته چیز زیادی هم باقی نمی‌ماند.

اگر دوست داشتید می‌توانید تورهایی را خودتان راه‌اندازی کنید و مردم را برای سفر به کره شمالی ببرید تا در آنجا متوجه شوند که ما پیشرفت داشتیم یا کشورهای خارجی! حیف که با جیبوتی قطع ارتباط کرده‌ایم وگرنه آنجا هم برای عبرت آموزی پیشنهاد خوبی می‌توانست باشد.

اصلا چرا سفر خارج از کشور! مگر سفر داخلی چه عیبی دارد. بیایید در ایران سفر کنیم. البته فرتی جمع نکنید بروید شمال ها! یک بار چند نفر از دوستان ما رفتند شمال و موقع شنا در خزر غرق شدند و روسیاهی‌اش برای ما ماند. چون رویمان نمی‌شد به بقیه بگوییم که دوستان‌مان در دریاچه خزر غرق شده‌اند. آخر دریاچه جای غرق شدن است؟ لااقل اگر می‌خواهید خودتان را غرق کنید، بروید به خلیج فارس. هم دریاست، هم حس ملی میهنی خوبی به آدم می‌دهد. خیالتان راحت، آنجا هم اجازه می‌دهند شلوارک بپوشید. می‌گوییم جناب وزیر فرهنگ سفارش شما را بکند. اصلا می‌گوییم خود جناب وزیر هم برای آموزش‌های بیشتر با شما به این سفر بیایند. چی از این بهتر؟ فقط جنوب کمی گرم است که می‌توانید همدیگر را فوت کنید تا خنک شوید.

:: Information 261
تاریخ بروزرسانی : ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25714 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما