ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25802 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

این عزیزان در اقدامی بی سابقه از بیمارانی که قصد بستری شدن در تیمارستان شان را دارند، مصاحبه حضوری می گیرند و کلیپی نشان ایشان می دهند و اگر شخص مراجعه کننده با دیدن آن کلیپ پی به سلامت روان روانی خودش برد، مرخص می شود. البته، دقیق یادم نیست که کلیپی که پخش می کنند برای چه کسی است، فکر کنم نامش تن تن لو یا تن تن لولو یا ته ته لو یا چیزی در همین مایه ها بود. نامجو هستم، از خیابان نامجو.

***
با اجازه شما عزیزان، اینجانب بنا دارم تا از گروهِ ائتلافی اصولگرایان ملقب به جمنا اعلام رضایت کنم و به عزیزان اصولگرا خسته نباشید عرض کنم که با تمام قوا ائتلاف کردند و با تمام قوا وارد انتخابات شدند و با تمام قوا در صحنه حاضر شدند و با تمام قوا شکست خوردند. من واقعا از این عزیزان راضی هستم که علی رغم همه این شکست ها باز کم نمی آورند و با چنگ و دندان به صندلی های شان چسبیده اند. واقعا استقامت این عزیزان ستودنی است! شامجو هستم، از کترینگ تهیه غذا.

***
شنیده ام که آقای تتلو و خانم چرخنده با هم ائتلافی دورادور را تشکیل داده اند و در اقداماتی ضربدری از یکدیگر اعلام حمایت می کنند و ۶۹ درصد از اوقات خود را صرف کوبیدن مشت محکم بر دهان بدخواهان شان می کنند و گفته اند که جیفه دنیا برای شان هیچ است و فوق فوقش مجوزی اگر بهشان بدهند، برای شان کافی است و اگر هم کنسرتی در برج میلاد برای شان جور شود، خدا را شاکر می شوند و خلاصه … من فقط می خواستم از این جنابان و سرکاران بپرسم شما توی چای تان شکر می ریزید یا چی؟ خیلی ممنون. کامجو هستم، از پارک محل.

***
من می خواهم از همه مردم ایران تشکر کنم و بگویم که بسیار بسیار از شما راضی هستم که همگی به آقای رئیسی رأی دادید! خیلی خوشحالم که جمعیت ۱۶ میلیونی ایران بار دیگر با قدرت همه رقبا را حذف کردند و رئیس جمهور رئیسی را برگزیدند. با تشکر، وونگ چینگ ایلخانی هستم، از کره شمالی. Take a demeanour around.

:: Information 239
تاریخ بروزرسانی : ۲۴ تیر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25705 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما