ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

فصل سرما: در فصل سرما هوا خیلی سوز دارد. بنابراین مردم به سرپناه نیاز دارند که سوز اذیت‌شان نکند. پس مسکن گران می‌شود.

فصل گرما: مردم در فصل‌های گرم می‌توانند داخل پارک‌ها بساط پهن کنند و همان‌جا زندگی را بگذرانند. ولی این کار برای شهرداری هزینه ایجاد می‌کند که باید به صورت عوارض از سازندگان مسکن گرفته شود. پس خانه گران می‌شود.

توصیه مثبت: در برخی دوره‌ها، مشاوران اقتصادی به مردم توصیه می‌کنند که خانه بخرند. مردم هم جوگیر می‌شوند و اتومیبل و فرش و مبل و هرچه دم دست‌شان بیاید می‌فروشند و با توجه به بند «افزایش تقاضا» یک خانه ۲۰ متری ۱۵ ساله را خیلی تومن می‌خرند.

توصیه منفی: گاهی هم دیده شده که مشاوران توصیه می‌کنند خانه نخرید، ولی مردم پیش خودشان فکر می‌کنند حتما یه داستانی پشتش هست که نمی‌خوان ما بخریم و می‌روند هر طور شده خانه می‌خرند!

هیچی: گاهی واقعا هیچ اتفاقی نیفتاده. بعد مسئولان می‌بینند این طوری که بازار راکد است، حالا چی کار کنند؟ اولین کاری هم که برای تکان دادن بازار به ذهن‌شان می‌رسد، این است که مسکن را گران کنند. البته بعدش باز هم هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

همچنین عواملی مانند سرفه کردن وزیر اقتصاد، نیش پشه، تبادل جزوه در دانشگاه و حتی فعالیت آقای حداد عادل در توییتر هم موجب گرانی مسکن می‌شود و تنها حالتی که ما می‌توانیم قیمت خانه را ثابت نگه داریم، فریز کردن کل کشور در دمای صفر کلوین (منفی ۲۷۳ درجه) است.

:: Information 301
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ دی ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما