ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25777 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۴/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آیدین سیارسریع در روزنامه قانون نوشت:

در ادامه جلسات کشف و خنثی سازی توطئه بیگانگان داخلی و خارجی (!) دکتر سیارسریع (از دلواپسان باسابقه) این بار هم به مسائل روز کشور واکنش نشان داد و انتقاداتی را از برخی مسائل عنوان کرد که خلاصه‌ای از آن را در ذیل می‌خوانیم:

-بنده به تازگی خبری خواندم از یک نوزاد ۹ ماهه که جلوی تلویزیون ذوق زده می‌شده و لبخندی از رضایت می‌زده است. من چند بار باید بگویم؟ چند بار هشدار بدهم؟ نشان دادن چهره‌های فریبنده‌ای چون محسن حاجیلو، هرمز شجاعی مهر، معصومی‌نژاد از رم و حتی فرامرز خودنگاه آن هم بدون هیچ هشداری برای خانواده‌ها می‌تواند لبخند و رضایت را برای جوانان به همراه داشته باشد. لطفا به این موارد توجه شود.

-من نمی‌دانم این مذاکرات چرا این‌گونه است؟ اول ظریف رفت، بعد ظریف و عراقچی رفتند، کمی بعدتر ظریف و عراقچی و تخت روانچی رفتند.

در برهه‌ای تنها کرانچی پنیری در مذاکرات حضور نداشت. به تازگی همه اینها به علاوه حسین فریدون و آقای صالحی رفته‌اند ژنو که البته تمام شد و برگشتند.

آن‌وقت همین‌ها وقتی آقای احمدی نژاد شصت، هفتاد نفر از فامیل‌هایش را به نیویورک برد فریادشان به هوا برخاست که وادیپلماسیا! لااقل مثل احمدی نژاد مرد باشید و کسانی را ببرید که تا به حال خارج را ندیده‌اند. صالحی و فریدون که همه‌اش خارج بوده اند!

-سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا هم گفته با فروش «آنتی ۲۵۰۰» به ایران مخالفیم! تو غلط می‌کنی که مخالفی. اصلا تو کی هستی که مخالفی؟ من نیازی به آن آنتی ۲۵۰۰ تو ندارم.

ای جن ساکی! ای نام تو بهترین سرآ … ببخشید … ای نام تو مایه ننگ جوامع بشری! خجالت بکش! بی‌ادب! بی‌نزاکت! تو بی‌جا می‌کنی که مخالفت می‌کنی … البته من هنوز نمی‌دانم این آنتی ۲۵۰۰ چیست و باید بپرسم.

-بی خانواده … !! این از بند قبلی مانده بود.

-آقای وزیر کشاورزی گفته‌اند مردم مرغ هشت و نه هزار تومانی نخرند.

بنده عرض می‌کنم مردم مرغ شش و هشت تومانی هم نخرند چون اینها طبق تحقیقات دانشمندان ما مرغ‌های غنایی هستند و ممکن است حرکاتی بکنند و چیزهایی بخوانند که مطلوب نیست. مردم فعلا همان اشکنه پیاز را بخورند و سعی کنند از یک وعده فراتر نروند.

-بحمدا… آنهایی که می‌گفتند ما با ورزش بانوان مخالفیم دیدند که دیروز اولین مسئول کشتی زنان هم منصوب شد. البته من نمی‌دانم دقیقا این ورزش برای بانوان به چه شکل قابل اجراست.

به هر ترتیب حداقل انتظار ما برای حضور بانوان در این رشته ورزشی، شرکت با لباس فضانوردی است که امیدواریم بانوان عزیز با صرف فعل خواستن در این مورد هم موجب سربلندی ما شوند. ان‌شاءا…

:: Information 422
تاریخ بروزرسانی : ۸ اسفند ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25680 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما