ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25430 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

هوشنگ خنجرى در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت؛

اینکه عده‌ای روشنفکرنمای شکم سیر می‌گویند هشتاد درصد از شخصیت در کودکی شکل می‌گیرد، به جیب خالی شلوارتان. مگر زمان ما که از این حرف‌ها نبود، ما بزرگ نشدیم؟ یا خدایی نکرده شخصیت‌مان مشکلی دارد؟

اگر بی‌پولید و حوصله کار هم ندارید، مربی کودک شوید. اصلا مهم نیست تحصیلات و تخصص‌تان چیست یا چه شخصیتی دارید و ارتباط با کودک را بلدید یا نه. یا اصلا بچه‌ها را دوست دارید یا از ونگ‌ونگ‌شان متنفرید. کافیست به خودتان دو چیز را یادآوری کنید: یکی اینکه جیبتان خالی است و دوم اینکه بچه است و نمی‌فهمد.

کافیست برای شروع کار به نزدیک‌ترین مهدکودک مراجعه کنید و بگویید کار می‌خواهید و بیمه نیاز ندارید. مطمئن باشید از همان لحظه می‌توانید کارتان را شروع کنید.

اگر چندان حوصله وقت گذراندن با بچه را هم ندارید، بهتر است مربی تخصصی شوید. همان کاری را که خوب بلد نیستیدیا دوست داشتید بلد بودید، در قالب طرح درس به بچه‌ها ارائه دهید. مثلا اگر مدرک کاردانی معماری علمی کاربردی شهرستان زرمیخ را دارید و حتی اقوام‌تان سفارش طراحی غرفه‌های نمایشگاهی‌شان را هم به شما نمی‌دهند، تبلیغ آموزش معماری فاخر به کودکان را با تاکید بر تاثیر مثبت نقوش اسلیمی روی هوش‌های ٩گانه، شروع کنید.

هرچه مبحث آموزشی‌تان عجیب‌تر و تاثیراتی که ذکر می‌کنید شوک‌آورتر باشد، از شهرت بیشتری بهره‌مند خواهید شد.

درصورتی که از تاثیر آموزش‌تان مطمئن نیستید، تاثیرش را به آینده شخصیتی کودک موکول کنید؛ یا بر تاثیر آموزش‌تان روی خلاقیت کودک تاکید کنید. کلا کلمه خلاقیت می‌تواند معجزه کند؛ چراکه برای والدین، خلاقیت کودک از شیر شب هم واجب‌تر است. هرچه بلدید را به خلاقیت پیوند دهید. عنوان‌هایی مثل آموزش موسیقی و خلاقیت، ریاضیات و خلاقیت، دویدن و خزیدن و خلاقیت، تنفس خلاقانه و… شما را به یک مربی فهیم تبدیل خواهد کرد.

همچنین شما به یک اسم خاص و به روز با پیشوند خاله یا عمو نیاز دارید. برای مثال عمو کامی، مربی نمدمالی خلاقانه به کودکان، با تاثیر مثبت بر چاکراه پنجم و هوش هشتم. یا خاله الکساناز، مربی آموزش رنگ‌پاشی خلاقانه به دیوار با رویکرد مونتسوری و تاثیر مثبت بر اعتماد به نفس کودک در دوران دوم میانسالی.

در آخر در کانال تلگرامی‌تان از پاتریشیا و ملوینا و امیرکامبیز ویدیو بگذارید که شما را خیلی دوست دارند و به خاطر افزایش تمرکز خلاق‌شان تشکر می‌کنند، خوشحالند و تا آخر عمرشان به خوبی و خوشی زندگی خواهند کرد.

:: Information 245
تاریخ بروزرسانی : ۱۶ تیر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25333 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما