ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25783 پست
:: ورودی گوگل امروز : 11 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

شهرام شهیدی در وبسایت چیزنا نوشت:

طبق آمار در حدود هفت درصد از مسکن‌های موجود در کشور، فقط یک نفر ساکن است.

محمد باقر قالیباف:
با توجه به جهت‌گیری‌های دولت در خصوص لزوم افزایش جمعیت به نظر می‌رسد دیگر نباید دغدغه ماشین‌های تک‌سرنشین را داشته باشیم. بلکه از این پس باید فکری هم به حال خانه‌های تک سرنشین بکنیم.

حسن روحانی:
مخالفان دولت سعی دارند با توزیع و پخش نفرات در خانه‌ها باعث افزایش آمار خانه‌های دارای سکنه شوند. این موضوع باعث می‌شود ساخت کلید افزایش پیدا کند و با این راهکار می‌خواهند دولت کلیدساز را سرگرم کنند تا از اهداف گاوصندوقانه‌اش دست بردارد.

محمد غرضی:
تورم در مسکن باعث کاهش تورم سکنه می‌شود. وقتی مسکن مهر می‌ساختیم باید فکر اینجایش را می‌کردیم. بهترین راه این است که تعدادی از خانه‌ها را خراب کنیم که مردم مجبور شوند به علت کاهش عرضه و افزایش تقاضا بروند تو یک خانه و با هم زندگی کنند.

محمود احمدی‌نژاد:
اتفاقا به خاطر نمودار درخشان عملکرد دولت من در بخش مسکن این اتفاق رخ داده و من خشنودم از اینکه در هر سوراخ‌سمبه‌ای یک خانه مهرورزانه ساختم. خانه هرچه کوچک‌تر و لانه موش‌تر و دورافتاده‌تر، محبت ساکنینش بیشتر می‌شود.

نظر گشت ارشاد:
باید قانونی تصویب کرد که ما بتوانیم عملیات شناسایی این افراد اکثرا ناباب را از داخل واحد آپارتمانیشان آغاز کنیم که کار به جستجو بین سرنشینان خودروهای تک سرنشین نرسد.

شجونی:
دولت روحانی بد و ضعیف و شرتی پرتی است. وی در پاسخ سئوال خبرنگار ما که پرسید خب این به موضوع ما چه ربطی داشت گفت همین که من می‌گویم.

:: Information 332
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25686 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما