ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25110 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۲/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ماهنامه خط خطی – شهرام شهیدی: یکی از مسئولان می گفت وقوع اتفاق های بد همیشه هم بد نیست. برای مثال، اگر «نیمه پر لیوان» بین حرفه ای باشید، وقوع حادثه دردناک و اسفناک پلاسکو در تهران یک نکته مثبت هم داشته است و آن اینکه سیل بلوچستان دیده نشد و ما مسئولان ضعفمان را پشت آوار وحشتناک پلاسکو پنهان کردیم و کسی پیدا نشد به ما بگوید:«خرتان به چند؟»

وحید هاشمیان گفته است به جای بازیکن خارجی باید مدیر خارجی بگیریم! خیلی ایده خوبی است و من مانده ام چطور تا کنون به فکر ایجنت ها نیفتاده. شما مثلا اگر جای مدیرعامل استقلال تهران یک مدیر اوکراینی مثل مدافع اوکراینی مثل مدافع اوکراینی پرسپولیس می گرفتید، حداقل خودش می دانست کیفیت ندارد و ساکت می نشست سر جایش و حرف نمی زد که اوضاع از اینکه هست بدتر شود.

خیلی از سیگاری ها اعلام کردند مسئولان باید دست از دیدن نیمه خالی لیوان بردارند و با توطئه ممنوعیت استعمال دخانیات به صورت جدی مبارزه کنند. چون معلوم شده است ممنوعیت استعمال دخانیات و تشویق مصرف کنندگان سیگار به استفاده از سیگار الکترونیکی برای عادت کردن به پروسه ترک سیگار توطئه اجنبی هاست. دلیلشان؟ اینکه دانشگاه لندن اعلام کرده است سیگار الکترونیکی باروری اسپرم را مختل می کند.

می گویند انجمن بزهای مقیم مرکز طی بیانیه ای از عباس جدیدی خواسته است دست از بزآزاری بردارد و برای اثبات توانایی اش در مدیریت شهری بی خیال شاخ آن ها شود. بزها گفته اند اگر خیلی مردی، با شاخ گاومیش مبازره کن داداچ!

من نگران این نیستم که چرا شهردار تهران پس از حادثه تلخ پلاسکو در برابر افکار عمومی مقاومت کرد و استعفا نداده! من نگران اینم همین دوستانی که خواستار استعفای قالیباف هستند چهار سال دیگر در ستاد او جان فشانی نکنند که احمدی نژاد رای نیاورد! ما ایرانی ها نشان داده ایم مرد روزهای انتخابات هستیم، نه مرد روزهای عمل!

به زودی، اتفاق خوبی در عالم سیاست می افتد و ما می توانیم پوست کاندیداهای انتخابات را بکنیم. چرا؟ چون عطریانفر گفته است جهانگیری مناسب ترین کاندیدای پوششی اصلاح طلبان است و با این حساب اگر این طوری پیش برود، هر کس کاندیدا شد، باید پوستش را بکنیم، ببینیم واقعا خودش است یا کاندیدای پوششی محسوب می شود!

کاش فیفا همان طور که به موضوع نقل و انتقالات و بدهی باشگاه های فوتبال به بازیکنانشان وارد شده است به موضوع نقل و انتقالات سیاسی ایران هم ورود می کرد تا یک بازیکن درطول یک فصل انتخاباتی نتواند هم در تیم اصلاح طلبان بازی کند و هم در تیم اصول گرایان.

:: Information 252
تاریخ بروزرسانی : ۲۸ بهمن ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25013 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما