ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25656 پست
:: ورودی گوگل امروز : 12 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

اگر از نسل جدید هستید و نمی‌دانید ۴۵ میلیارد تومان در سال ۱۳۷۲ یعنی چه، نگاهی به قیمت پیکان و سکه و سیب‌زمینی در آن سال‌ها بیندازید و یا از پدرتان بپرسید قیمت کرایه تاکسی دربست از شوش تا تجریش چقدر بوده است و اگر پدرتان دولتی است از میزان حقوقش در سال ۱۳۷۲ سوال کنید. البته وقتی دارید اینها را می‌پرسید از پدرتان فاصله بگیرید چون به محض یادآوری آن روزها طوری عصبی می‌شود که ممکن پدرتان را یعنی خودش را دربیاورد.

این حکایت را بدان جهت آوردم تا بگویم ممنوعیت ویدئو مانع گسترش آن نشد و بسیاری پورشه‌سواران امروز همان فیلم‌بیارهای دیروز هستند که با یک ساک به اندازه یک وزیر در آن سال‌ها درآمد داشتند. حالا حکایت فیلترشکن‌هاست. گردش مالی آنها حالا بیش از یک‌هزار میلیارد تومان است. یعنی همین چیزی که ماهانه چهار هزارتومان می‌خریم وقتی روی هم جمع می‌شود به یک‌هزار میلیارد می‌رسد. یعنی اگر روزی فیلترینگ نباشد چیز می‌شود…یعنی…متوجه هستید که؟ یعنی دوستانی که وی‌پی‌ان می‌فروشند اگر روزی نتوانند وی‌پی‌ان بفروشند باید…اصلا ولش کنید. مهم سلامتی است. این چیزها هم می‌گذرند. سال ۷۲ کجا حالا کجا. خیلی مواظب خودتان باشید. از کنار بروید قاطی آدم‌ها نشوید.

باقی بقای‌تان

:: Information 485
تاریخ بروزرسانی : ۳ مرداد ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25559 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما