ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25765 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۲/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

از آن پس طی جلسه‌ای یا بعضا توسط نامه‌ای، صدا و سیما شروع به دلجویی از وی یا نزدیکانش می‌کنند. یعنی تلویزیون را که روشن می‌کنی در هر ساعت و هر شبکه و هر برنامه‌ای، این دلجویی از صفحه تلویزیون می‌پاشد روی صورت مردم. از آنجا به بعد حضور وی در تمام عرصه‌ها نشانگر نقش برجسته‌اش در کشور می‌باشد. تاثیر مثبت او در رونق بازار گوشت و رشد در بازار مبلمان اداری، افزایش کلسیم کودکان و کاهش نرخ پوکی استخوان آنان به دلیل حضور این فرد در جامعه و نیز نقش مؤثر این خدمتگزار مردم در بارش‌های اخیر و ورود یک سامانه پرفشار از غرب کشور، تاثیرات حضور این بزرگ‌مرد در کشور بوده است.

دلجویی به روش فدراسیون فوتبال:

این نوع دلجویی معمولا پس از اینکه مربی یک تیم در کنار زمین، تمامی اقوام درجه یکش را به تمامی اقوام درجه یک و دوی مربی تیم مقابل پیوندی عاطفی داد، رخ می‌دهد. به این صورت که فدراسیون فوتبال یک دسته گل شامل دو شاخه گل گلایول و سه شاخه گل بنت‌القنسول و تراریوم آماده کرده، به دو مربی داده و از آن‌ها می‌خواهد با بر لب داشتن چند ماچ خیس و مجلسی از هم دلجویی کنند.

دلجویی به روش معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد:

در این روش یک روزنامه یا هفته‌نامه پس از اینکه در حد توان و بضاعتش تیترهای چارواداری زد، مورد دلجویی قرار می‌گیرد و هرگز توقیف نمی‌شود.

:: Information 238
تاریخ بروزرسانی : ۱ بهمن ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25668 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما