ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25675 پست
:: ورودی گوگل امروز : 1 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

امروز هم طبق روال هر روز، خبرگزاری‌ها را باز کردم ببینم خبرهای مهم مملکتی و منطقه‌یی چیست و چه چیزی برای مردم مهم است تا درباره آن طنز بنویسم که دیدم خبری با عنوان «زرده تخم‌مرغ بخوریم یا نخوریم؟» در صدراخبار قرار دارد.

می‌بینید، مردم از سیاست بیزار شده‌اند. مردم از جنگ بین جناح‌ها خسته شده‌اند. مردم نیازهایی دارند که ورای سیاست است. آنها می‌خواهند بدانند زرده تخم‌مرغ بخورند یا نخورند. آنها کاری به کار سیاست‌مداران ندارند. آنها دوست ندارند قاطی دلواپسی بشوند. آنها گاه می‌خواهند با سر آسوده تخم‌مرغ‌شان را بخورند و بدانند زرده را بخورند یا نخورند. آن آقای نماینده که اعتدال را به لحاف شبیه کرده و از دکتر روحانی پرسیده است که زیر لحاف اعتدال چیست بداند که زیر لحاف اعتدال یک خانواده است که می‌خواهد افطار املت بخورد و نمی‌داند زرده‌اش را بخورد یا نخورد و دلواپسی‌اش همین زرده تخم‌مرغ است.

دلواپسی مردم از جنس همین تخم‌مرغ است. نگران سلامتی‌شان هستند بی‌نواها و نمی‌دانند با زرده تخم‌مرغ چه کنند. شما اگر دلواپس مردم هستید، اطلاعاتی درباره زرده در اختیارشان بگذارید. امروز مردم روی خبرهایی کلیک می‌کنند که برایشان مهم است، مثل زرده. شما فکر نکنید اگر به روحانی حمله کردید یا انتخاب مردم را زیر سؤال بردید، کلیک‌تان از زرده بیشتر می‌شود. خیر، الآن کلیک زرده از جام‌جهانی هم بیشتر است.

شما هم اگر می‌خواهید شنیده بشوید و مردم حرف‌تان را بشنوند، باید چیزی بگویید که مثل خوردن یا نخوردن زرده تخم‌مرغ برای مردم مهم باشد. الآن مردم به دنبال این چیزها هستند. شما نمی‌توانید با ممنوع کردن بیان مردم را از تخم‌مرغ دور کنید. گیرم مثلا یک نفر ممنوع‌البیان شد. یعنی بیانش در رسانه‌های رسمی ممنوع شد اما در رسانه‌های مجازی آمد و درباره خواص زرده حرف زد. آن وقت چه؟ مردم این روزها نگاه نمی‌کنند چه کسی درباره زرده چه می‌گوید، مردم نگاه می‌کنند درباره زرده چه کسی چه می‌گوید. درست گفتم؟

باقی بقای‌تان

رضا ساکی

:: Information 344
تاریخ بروزرسانی : ۳۰ تیر ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25578 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما