ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25656 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مهرشاد مرتضوى در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

اصولگراها به به، دولت اه اه

یک سایت به اصولگرایان پیشنهاد داده برای اینکه فعالیت سیاسی‌شان تداوم داشته باشد و بتوانند شکست را جبران کنند، اسم‌شان را تغییر بدهند. یعنی فضا را طوری فرض کرده که وقتی یک اصولگرا در خیابان راه می‌رود، همه با دست نشانش می‌دهند و می‌گویند: «این همونه که رای نیاوردا!» یا «این همونی نیست که ویدیو داد، تهش اضافه کرد حداقل رتبه ۲۲ تا ۴۲ رو بیارین؟»

خلاصه بد دوره و زمانه‌ای شده و آدم موقع قدم زدن در خیابان هم امنیت و آسایش ندارد. بنابراین ما هم به اصولگرایان پیشنهاد می‌کنیم یک اسم جدید و مطابق مد روز انتخاب کنند تا کسب و کارشان دوباره رونق بگیرد. مثلا «بر و بچ در سایه» با توجه به اینکه می‌خواهند دولت در سایه تشکیل بدهند (البته هنوز دعا می‌کنند کاش دولت در سایه دیگر رای گیری نخواهد!) یا «ماها به به، دولت اه اه» که مشی سیاسی‌شان را هم داخلش دارد و نیازی به توضیح اضافه نیست.

ترس، عامل پرملاط شدن هلیم

چیزی از شوک صحیح بودن نگارش «هلیم» به شکلی که مشاهده می‌کنید نگذشته بود که شنیدیم بعضی‌ها داخل هلیم‌شان به جای گوشت بوقلمون، نخ و پنبه و بلانسبت شما پشم می‌ریزند. حالا کاری نداریم که چرا مادرمان این قدر اصرار داشت «این لباسات که می‌پوسه پاره میشه نریز دور»، ولی انصافا نشان دادیم که ته خلاقیت را درآورده‌ایم و ایده‌هایی به ذهن‌مان می‌رسد که به ذهن خود ایده هم نمی‌رسد!

بنابراین چند نمونه از دیالوگ‌های مفید برای تهیه هلیم را در ادامه می‌آوریم تا در آشپزی‌های بعدی استفاده کنید:

– (در کلاس درس) پس بچه‌ها، وقتی کرم تبدیل به پروانه میشه، از پیله‌اش چه استفاده‌ای می‌کنیم؟ آفرین، باهاش هلیم درست می‌کنیم.

– دو زلفونت بوَد تار هلیمم، چه می‌خواهی از این دیگ عظیمم؟

– هر که پشمش بیش، هلیمش بیشتر

– اکبر آقا برو بالا سر دیگ یه مقدار بترس، می‌خوام هلیم بار بذارم!

موتورسیکلت کلا عامل سکته است!

شرکت تویوتا خودرویی ساخته که قلب‌تان را معاینه می‌کند. به نظر می‌رسد این خودرو مخصوص رانندگان ایرانی ساخته شده و مصارف آن به شرح زیر است:

وقتی راننده‌ای بدون زدن راهنما جلوی‌تان می‌پیچد و شما تا کمر از خودرو خارج می‌شوید تا از خانواده او به نیکی یاد کنید، آلودگی هوا، اختلاف فشار داخل و بیرون خودرو و همچنین حجم صدای خودتان، ضربان قلب را بالا می‌برد و ممکن است خدای نکرده اتفاقی بیفتد.

همچنین وقتی پارک کرده‌اید و دارید داخل ماشین چرت می‌زنید، گاهی یک نفر از پشت سر چنان بوق می‌زند که جای صورت‌تان روی سقف ماشین تا مدت‌ها باقی خواهد ماند. اگرچه هدف راننده پشتی که احتمالا دوست یا فامیل شماست، شوخی و بامزه‌بازی بوده، ولی همچنان احتمال حمله قلبی بالاست. در صورت عبور موتورسیکلت یا مشاهده آن از آینه هم در هر صورت تست قلب و اعصاب و فشار خون لازم است!

:: Information 209
تاریخ بروزرسانی : ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25559 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما