ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25789 پست
:: ورودی گوگل امروز : 12 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۶/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

علی زراندوز در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

سفیر سوییس در ایران به عنوان وزیر امور خارجه کابینه جدید آمریکا انتخاب شد! به گزارش خبرنگار ما، رییس‌جمهور جدید آمریکا درباره این انتخاب تعجب برانگیزش گفت: «بنده هر چی تحقق و تفحص کردم، از ایشان مسلط‌تر به امور سیاست خارجی آمریکا پیدا نکردم زیرا در این ۴۰ ساله، ما هر جای دنیا هر کاری کردیم، این طفلکی را احضار کرده‌اند و از چون و چرای ماجرا سین – جیم‌اش کردند… خلاصه که اگه اغراق نباشه، ایشان حتی از من هم به سیاست خارجی آمریکا واردتره!» البته شایع شده است که سفیر سوییس در ایران، این پیشنهاد را رد کرده و دلیل آن‌را هم بیماری آرتروز شدید مفاصل و ساییدگی کشکک زانوهایش در مسیر رفت و آمد به وزارت امور خارجه ایران اعلام کرده است!

در حاشیه بازدید داماد دونالد ترامپ از خاورمیانه، حسام نواب صفوی و داماد ترامپ در کشور ترکیه به صورت اتفاقی با هم دیدار و گفتگو کردند. خبرنگار ما در تماس تلفنی با حسام، از وی درباره جزییات این دیدار اتفاقی جویا شد و پاسخ شنید: «راستش من داشتم تو یه کافه برای خودم قهوه می‌خوردم و برای دادگاهی کردن چرچیل، استالین و روزولت به خاطر اشغال ایران در جنگ جهانی دوم نقشه می‌ریختم که دیدم داماد ترامپ وارد کافه شد و با دیدن من گفت: «تو همونی هستی که شبکه فارسی‌وان رو تعطیل کردی؟» بعد سر میز من نشست و با هم حرف‌های زیادی زدیم.

اون سفره دلش رو پیش من باز کرد و از من خواست یه جوری طلاق ایوانکا رو ازش بگیرم چون همه جوونی‌اش رو برای این دختر و بابای قلدر و پولدارش پادویی کرده و دلش می‌خواد آخر عمری یه زندگی آزاد داشته باشه و زنی بگیره که وقتی از سر کار میاد خونه، ببینه بوی قرمه سبزی که برای آقاشون پخته، کل محل رو برداشته! راستش من قول دادم کمکش کنم… البته به شرطی که اون هم به من کمک کنه نوه – نتیجه‌های روزولت رو در آمریکا شناسایی کنم تا بتونم غرامت اشغال ایران در جنگ جهانی دوم رو ازشون بگیرم!» متاسفانه در این لحظه زنگ تلفن همراه آقای نواب صفوی به صدا در آمد و ایشان در حالی‌که می‌گفت: «آخ ! آخ! ترامپه… فکر کنم دهن لق‌ها ما رو فروختن!» تلفن خبرنگار ما را قطع کرد!

عباس جدیدی در حضور خبرنگاران، دویست و چهل و سه هزارمین کت خود را برای گرفتن حق مردم، پاره کرد! به گزارش خبرنگار ما، عباس جدیدی که از چهل سال قبل، اعتراض مدنی «کت پاره کردن» را برای گرفتن حق مردم باب کرده، در بیشتر مجادله‌ها و معضلات شهری شهروندان حاضر بوده و کتی پاره کرده و رفته! جدیدی پس از پاره کردن کتش به خاطر اعتراض به چند گزارش و سخنرانی، به خبرنگاران گفت: «بنده چهل ساله که برای مردم دارم کت پاره می‌کنم ولی هنوز به نتیجه دلخواه نرسیدم و احساس می‌کنم این چالش باید از پاره کردن کت فراتر برود!» خبرنگاران وقتی متوجه منظور عباس جدیدی شدند که نامبرده بلند شد و پیراهن تک تک آن‌ها را پاره کرد و گفت: «مخالفان من بدونن… حالا که پاره شدن کت من براتون مهم نیست، هر وقت کار بدی بکنین من پیراهن این خبرنگارها رو پاره می‌کنم! از کت من شرم نمی‌کنین، از پیراهن و شلوار این خبرنگارها شرم کنین!»

:: Information 175
تاریخ بروزرسانی : ۳۱ خرداد ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25692 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما