ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25420 پست
:: ورودی گوگل امروز : 3 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

قاضی‌پور، یکی از نمایندگان اندیشمند که قبلا فیلم نظرات و شوخی‌های او درآمده و دانشجوهای فلسفه و اندیشه روی آن تزها و پایان‌نامه‌ها کار کرده‌اند، درباره گلابی‌خوردن خود در مجلس گفت: «آن روز گلابی خوردم تا رئیس‌جمهور و وزیر جهاد کشاورزی واردات میوه خارجی را قطع کنند و می‌دانستم آن بالا فضول‌هایی وجود دارند و عکس می‌گیرند. ملت باید می‌دانستند که نمایندگان از مردم، کشاورزان و کارگران حمایت می‌‌کنند». به این حالت می‌گویند دیپلماسی زیرپوستی.

ما واقعا طرفدار آقای قاضی‌پور هستیم و همیشه ایشان را آغازگر جریان‌های عمیق می‌دانسته و می‌دانیم. به همین مناسبت و با تشکر از ایشان، پیش‌بینی می‌کنیم فردا یکی از نماینده‌ها به‌جای نطق بیاید پشت تریبون و بنشیند کنار میکروفون و یک هندوانه قاچ کند تا بدون یک کلمه نطق، آن بالایی‌ها و رئیس‌جمهور بفهمند که کشت هندوانه آب زیادی هدر می‌دهد.

:: Information 184
تاریخ بروزرسانی : ۲ شهریور ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25323 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما