ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25675 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

هفت، هشت ‌میلیون نفر بی‌کار داریم و دو ‌میلیون نفر هم مشکل ناباروری دارند در کشور، بعد وزیر کار‌جای حل مسئله هفت، هشت‌میلیون نفر، به فکر حل مشکل آن دو‌ میلیون نفر است و دیروز هم گفته: نباید مسئله رحم اجاره‌ای را در کشور رها کنیم. به نظر ما وظیفه وزیر کار، ایجاد کار است، اما وقتی هفت، هشت ‌میلیون نفر بی‌کار در کشور داریم و شغل هم نمی‌توانیم ایجاد کنیم، راحت‌ترین کار این است که  به‌جای ‌دادن کار به جوانان، یک کاری دستشان بدهیم که تا مدت‌ها نتوانند کار دیگری کنند. مثل چی؟ مثل رحم اجاره‌ای. بابای سوفیا معتقد است رحم اجاره‌ای، اگر اجاره به شرط تملیک باشد، خوب است. ما اما معتقدیم مشکل، رحم اجاره‌ای نیست. الان خیلی‌ها را ما می‌شناسیم که مغازه، دکان، پاساژ یا حتی چند دهنه حجره در بازار دارند، منتها مغازه‌هاشان را خالی، انداخته‌اند، چون اوضاع بازار و اقتصاد خراب است و خودشان الان دارند روی تاکسی کار می‌کنند.

پس وزیر کار جای اینکه رحم اجاره‌ای را در کشور رها نکند، مسئله اجاره مسکن و اجاره مغازه مردم را حل کند؛ یعنی شغل ایجاد کند. به همین سادگی. سوفیا ولی بعد از شنیدن نظر وزیر با من قهر کرده و می‌گوید تو همیشه گول دولت را می‌خوری. آن‌دفعه رفتی مسکن مهر پولت را خواباندی، دیگر پولت زنده که نشد هیچ، حتی بیدار هم نشد – مثل قبل – و کلا بی‌ارزش شد. الان هم می‌خواهی روی رحم اجاره‌ای سرمایه‌گذاری کنی. من به سوفیا گفته‌ام این رحم، اجاره‌ای است و رحم مهر نیست. کاش آن مسکن هم اجاره‌ای بود و مسکن مهر نبود که صاحبش دقیقا مشخص باشد. من اما واقعا نمی‌دانم جهان‌بینی مسئولان چرا با ما فرق دارد. ما آه نداریم با ناله سودا کنیم، اساتید ذهنشان درگیر یک چیز دیگر است، یا ما عملا فکر نان هستیم که خربزه آب است، وزیر کار اما درگیر آب هندوانه است.

:: Information 292
تاریخ بروزرسانی : ۳۰ شهریور ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25578 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما