ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25416 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ماهنامه خط خطی – حسن غلامعلی فرد: با سلام. شنیده ام که آقای لاریجانی گفته اند: «نظام پرداخت باید اصلاح شود.» البته، من با حرفی که ایشان زدند موافقم، اما به نظر شما بهتر نیست اول نظام دریافت اصلاح بشه؟ یعنی اینکه مردم حاضر نباشن هر پولی رو بگیرن. البته می دونم این کار خیلی سخته. ممنونم. آرمان گرا هستم، از آرمان شهر تماس گرفتم.

آقا، من خیلی از حرف آقای لاریجانی رضایت دارم که می خوان نظام پرداخت رو اصلاح کنن. اما از اونجایی که همیشه این جور طرح ها اول روی افراد ضعیف امتحان می شه، خواهش می کنم این بار بی خیال ما بدبخت بیچاره ها بشن و همین چندرغاز حقوق ما رو هم اصلاح نکنن، وگرنه دیگه قسطی هم نمی تونیم نفس بکشیم. خواهش می کنم نظام پرداخت رو از بالا اصلاح کنند، نه از پایین خیلی ممنون
ق.ش.ر ضعیف هستم، از زیر خط فقر.

ریشه کنی کنسرت های موذی

شنیده ام که آقای بادامچیان گفته اند: «ائتلاف کردیم تا شلوغ های اصولگرا را نگه داریم.» من هم خیلی از این ائتلاف ارضی هستم، فقط سوالم این است که اگر شلوغ های اصولگرا زیادی شلوغ کنند، برنامه شان چیست؟ آیا برخورد می کنند یا خودشان هم شروع می کنند به شلوغ کردن؟ که البته فکر کنم گزینه دوم صحیح است!

بنده، به عنوان یک کارگر، خیلی خیلی از خانم جلودارزاده راضی هستم که گفته اند: «کارگران می دانند احمدی نژاد چه به روزشان آورد.» حالا ما هی خودمون رو می زنیم به اون راه، وگرنه می دونیم، اما به روی خودمون نمی آریم. تازه، ما خیلی چیزا رو هم نمی دونیم و تازه داره یکی یکی رو می شه. برای همین خیلی خیلی از مسئولین ممنونیم که همه اش رو یک دفعه نمی گن و خردخرد می گن که خدایی نکرده سکته نکنیم.

من از نماینده میاندوآب بسیار راضی هستم که خواهان حذف پست ریاست جمهوری شده اند. به نظر من هم بهتر است پست ریاست جمهوری حذف شود، چون، همان طور که در یکی از سخنرانی هایم گفته ام، رای مردم الزاما حق نیست! و به تر است افراد دلسوزی مثل من، آقای رسایی و نادر قاضی پور برای مردم تصمیم بگیریم. خیلی ممنونم.
کوچک زاده هستم، از درِ پشتی!

شنیده ام که آقای طیب نیا فرموده اند: «به مدیران بانکی افتخار می کنم.» اتفاقا، ما هم به مدیران بانکی افتخار می کنیم که با وجود دریافت حقوق های میلیونی، همچنان همان کت و شلوارهای قدیمی و رنگ و رو رفته شان را می پوشند، ماشینشان هم یک سمند معمولی است، ثروت شان را به رخ ما نمی کشند و در عوض پول هایشان را در کشورهای دیگر سرمایه گذاری می کنند. واقعا خیلی ممنونیم از این همه فروتنی!

ریشه کنی کنسرت های موذی

آقا، ما خیلی از شهرداری رضایت داریم که گفته است: «شهروندان برای ریشه کنی جانوران موذی مشارکت کنند.» ما خودمون خیلی وقته که داریم برای ریشه کنی جانوران موذی فعالیت می کنیم و حتی در همین راستا چند تا کنسرت رو هم لغو کردیم، اما هیچ کسی قدر زحمات ما رو نمی دونه و تازه به ما انگ هم می زنند. باباجان، ما داریم با شهرداری همکاری می کنیم تا جانوران موذی رو از بین ببریم. به هر حال، هر کسی تعریفش از جانوران موذی یک  چیزه خب، تعریف ما هم این طوریه. خیلی ممنونم.

بزن بهادر هستم، از ترک موتور.

:: Information 437
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ مرداد ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25319 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما