ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25783 پست
:: ورودی گوگل امروز : 8 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

ما معتقدیم همیشه یک چیز باید باشد که ما سرمان گرم شود؛ مثلا بابای سوفیا هم همیشه سر ما را به یک چیزی گرم می‌کند که ما یاد سوفیا نیفتیم. اگر ما زیاد یاد سوفیا نیفتیم، همین‌طوری کم‌کم سوفیا از یاد ما می‌رود؛ مثل مجلس. هردفعه یک چیزی دارند که سر ما گرم شود.

بعد از ناکامی سریال فهرست امید، اما روی سریال «مینو خالقی: برمی‌گرده یا نمی‌گرده؟» کار شروع شده و خوشبختانه روی این قصه متمرکز شدند. در قسمت سوم از این سریال، علی مطهری گفت: «مینو خالقی به مجلس بازخواهد گشت و وزارت کشور باید اعتبارنامه وی را به مجلس ارسال کند».

می‌دانیم که در درام نیاز به دیالوگ داریم و دیالوگ اصولا پیش‌برنده قصه است. ازهمین‌رو در پاسخ به علی مطهری، الیاس حضرتی در مجلس گفت: «خانم خالقی به مجلس دهم نمی‌رسد».
الیاس حضرتی یک‌طوری گفته خالقی به مجلس دهم نمی‌رسد که انگار دارد درباره سهمیه المپیک حرف می‌زند یا انگار مثلا چرخ‌وفلک است که بگویی: «مینوجان این دور جا نیست سوار شوی، وایستا تا دور بعد».

:: Information 472
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ مرداد ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25686 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما