ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25532 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۵/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه


مجله اینترنتی برترین ها

مجله خط خطی:

لاریجانی (وقتی می گویید لاریجانی باید حتما از اسم کوچک استفاده کنید تا مدیر مسئول بداند در مورد لاریجانی مورد نظر نویسنده می شود مطلب چاپ کرد یا خیر. بنابراین برای تنوین افکار مسئولان روزنامه از اول می گویم) علی لاریجانی گفته صهیونیست ها جنون گاوی سیاسی دارند.

به نظرم البته ما نباید با نسبت دادن سیاستمداران صهیونیست به بیماران مبتلا به جنون گاوی به این بیماران عزیز توهین کرده باشیم اما خب اگر مد است ما هم سوار موج می شویم و نتیجه تحقیقات پزشکی ژئوپلتیک خود را اینجا ارائه می کنیم.

مثلا به نظر من و با بررسی های به عمل آمده آن نماینده جمهوری خواه کنگره آمریکا که خواستار حمله اتمی به ایران شده کارش از جنون ادواری هم گذشته و رسما دیوانه زنجیری شده و باید با پوشاندن کاورهای برعکس مستقیم به بخش بستری دارالمجانین خطرناک منتقلش کنند اما بیماری های سیاسی به همین جا که ختم نمی شود. در زیر سیاهه ای از خطرناکترین بیماری های سیاسی را آورده ام:

بیماری: سوءظن شدید و هذیان گویی (پارانویا) که همراه با سوءظن شدید و بی دلیل و با گرایش پیش رونده به سوی همه جهان در چارچوب یک توهم است.

نام بیمار: رؤسای جمهور ایالات متحده آمریکا از ازل تا ابد

بیماری: مانیا که سندرمی است که از برخی لحاظ متضاد افسردگی می باشد با علایمی همچون سرخوشی یا تحریک پذیری، بیش فعالی و خودبزرگ بینی.

نام بیمار: رؤسای جمهور امپراطوری سابق جمهوری روسیه

بیماری: رواننژندی (نروز) بیمار نمی تواند در برابر موقعیت های گوناگون زندگی واکنش هنجار نشان دهد. او دیوانه به شمار نمی آید ولی با وجود این برخی نشانه های ویژه مانند ترس غیرعادی و اجبار و وسواس از خود نشان می دهد.

نام بیمار: اتحادیه اروپا

بیماری: اختلال دو قطبی. بیمار دارای دو حالت است، گاهی به این سمت تمایل دارد و گاهی به آن سمت.

نام بیمار: قطر، ترکیه و چین

بیماری: مازوخیسم. عبارت است از لذت آزار رساندن به خود

نام بیمار: برخی مسئولان سابق که لقمه نفتی را به جای اینکه مستقیم بگذارند در دهان ملت دور سر می چرخاندند و آخر سر به جای قاشق قطره ای شاید

بیماری: پانیک اتک یا حمله هراسی. در این بیماری بیمار احساس می کند هر لحظه ممکناست حمله به او دست دهد و می ترسد نتواند از خود دفاع کند.

نام بیمار: امارات متحده عربی و بحرین

بیماری: خجالت. یک حالت روانی است که فرد در بیان احساسات و خواسته های خود در بعضی از جمع ها دچار ترس و عدم تعادل روانی و جسمانی می گردد. البته طی تحقیقات میدانی من مشخص شد ما در بین مسئولان کسی که از این بیماری رنج ببردنداریم و معمولا برعکسش رخ می دهد.

در پایان یادآور می شوم پورمحمدی گفته اجازه نمی دهیم با توهم ملت را بازی دهند. با توجه به درس بالا جمله فوق را تشریح و با ترسیم شکل پاسخ های خود را به من ایمیل کنید.

:: Information 461
تاریخ بروزرسانی : ۲۲ مهر ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25435 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما