ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25563 پست
:: ورودی گوگل امروز : 2 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۴/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آیدین سیارسریع در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

بعضی‌ها از ما سوال می‌کنند که چرا فضای کشور قبل از انتخابات یهو مثل یه گل باز میشه ولی بعد از انتخابات گُله می‌بینه شرایط مساعد نیست، «اوه اوه چه بساطیه» گویان بسته میشه؟ چرا وقتی نشون می‌داد درصدو آقای احمدی نژاد می‌خند؟ و ده‌ها چرای دیگه… عرض کنم خدمتتون تنها علت قضیه اینه که ما متاسفانه جنبه استفاده از فضاهای باز رو نداریم. فضای باز خودش اومده، فرهنگش نیومده. عادت کردیم دائم تو فضای بسته باشیم، بدون تهویه مناسب. بعد یهو رایحه خوش خدمت ساطع شه، هیچکی گردن نگیره. بعد یه عده بیفتن به جون هم که «من نبودم، تو بودی» و یه سری هم بی‌خیال برای خودشون تو آینه سلفی بگیرن.

یک مثال عینی و ملموس برای این که ببینید ما چقدر از فضاهای بازی که ایجاد میشه سوءاستفاده می‌کنیم اینه که جمعی از فعالان تربیتی، علمی و رسانه‌ای نامه سرگشاده نوشتن و از نامزدهای ریاست جمهوری خواستن که برنامه‌شون رو برای آموزش و پرورش اعلام کنن. ملاحظه می‌فرمایید که ما باز دو روز توی روی این فعالان خندیدیم و فضا رو انتقادی کردیم شروع کردن به مطالبه‌گری. همین روند ادامه داشته باشه فردا کنسرت داریوش (ارجمند) تو برج میلاد رو هم به عنوان کف مطالبات مطرح می‌کنند، اونوقت دیگه نمیشه جمعش کرد.

برگردیم به نامه این فعال نمایان به اصطلاح تربیتی و علمی و به ظاهر رسانه‌ای. نکته اولی که این افراد مطرح می‌کنند این است که «بنا به مطالعات جهانی و تجربه کشورهای پیشرفته نمی‌توان کشور و دولتی را یافت که بدون توجه و تمرکز ویژه بر تعلیم و تربیت به جایگاه قابل قبولی در توسعه یافتگی رسیده باشد». این خودش اولین نکته خلاف واقع است. چون ما در کمال شگفتی بدون توجه و تمرکز بر تعلیم به جایگاه قابل قبولی در توسعه یافتگی رسیده‌ایم و مدارکش هم موجود است. در ادامه می‌گویند: «مدارس به جای تربیت شهروند با اخلاقِ مسئولِ آگاهِ منتقدِ مشارکت جو به دستگاهی برای تربیت افرادی منفعل و پذیرنده تبدیل شده است». همین دیگه! با فرمون همین منتقدان پیش رفتیم که الان تا میایم بچه رو به صورت فیزیکی هدایت کنیم تلفن برمیداره و زنگ می‌زنه ۱۲۳ (امداد کودکان).

:: Information 247
تاریخ بروزرسانی : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25466 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما