ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

احسان بهرام غفاری در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

روزی شرلوک هلمز در جاده جاجرود می‌رفت که دید مردی دستش را در آب رودخانه فرو کرده، چند لحظه یک‌بار آخی می‌گوید و دستش را می‌کشد و دوباره دستش را در آب فرو می‌کند و این داستان دایم تکرار می‌شود. کنجکاوی او برانگیخته شد، پس ماشین را به شانه خاکی جاده برده و پارک کرد و به‌سوی آن مرد عجیب رفت. بالای سرش که رسید دید عقربی در آب افتاده است و مرد سعی در نجات او دارد، اما هر بار که مرد دستش را در آب می‌کند تا او را نجات دهد، عقرب او را نیش می‌زند و همین باعث می‌شود مرد آخ بگوید و دستش را بکشد.

چند دقیقه‌ای بالای سر مرد ایستاد و کار او و عقرب را نگاه کرد، پس ناگهان از کوره در رفت و به مرد گفت: «مرد حسابی، مگه خری؟! خب می‌بینی که هر بار دست کوفتی‌ات را در آب می‌کنی، این حیوان پست‌فطرت تو را نیش می‌زند و دردت می‌گیرد، ولش‌کن صاحب‌مرده را». مرد که تازه متوجه حضور شرلوک هلمز در بالای سرش شده بود، لبخندی زد و گفت: «سلام شری. تو از غرب می‌آیی و با عرفان ما آدم‌های شرقی‌ آشنا نیستی. طبیعت انسان شرقی کمک است و طبیعت این موجود بامزه، نیش زدن. پس نباید طبیعت او باعث شود که با امواج خروشان این رودخانه جانش را از دست بدهد و من چون آدمیزادم باید به این موجود کمک کنم تا انسانیت از یاد نرود و رسم جوانمردی نیفتد». شرلوک هلمز، مشتی به سینه مرد زد و او را پرت کرد به کناری و گفت: «الاغ، پس من هم برای تو از منطق غربی می‌گویم تا ببینی چقدر خر تشریف داری. نخست آنکه، اینجا کنار طبیعت است، پس می‌توانی یک شاخه برداری و با آن عقرب را بیرون بکشی.

دوم اینکه اصلا تو کنار این رودخانه چه کار می‌کردی که یک‌باره متوجه غرق شدن این عقرب وسط این آب‌ها شدی؟ قشنگ معلوم است برای رفع حاجت آمده بودی و چشمت به این جانور خورده، پس ما را سیاه نکن و پای فتوت و جوانمردی را وسط نکش. سوم آنکه، نیش عقرب همان بار اول آدم را می‌کشد، وقتی روی تو اثر ندارد معلوم می‌شود که اهل بخیه هستی و چیزی زدی که سم او بر تو اثری ندارد، پس پاشو مردک عملی و اما چهارمی که از همه مهم‌تر است را برایت می‌گویم تا کف‌و‌خون قاطی کنی. داداش چی زدی که انقدر حالت خوبه و این پوست پرتقال را عقرب دیدی؟ انقدر این مواد روان گردان را نزن، فاز عارف مسکلی بر‌داری». مرد که از این هوش و فراست شرلوک هلمز جا‌خورده بود، قرمز شد و برای رفع حاجت به پشت درختان شتافت. شرلوک هلمز هم به سمت ماشینش آمد و سوار آن شد که مسیرش را ادامه دهد، یک نیسان آبی به او زده و جانش بستاند.

:: Information 258
تاریخ بروزرسانی : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما