ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25675 پست
:: ورودی گوگل امروز : 1 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۱/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

آیدین سیارسریع در روزنامه قانون نوشت:

بالاخره برای اولین بار لئوناردو دی کاپریو برنده جایزه اسکار شد. اگر فیلم از گور برگشته را دیده باشید ملاحظه می کنید که دی کاپریو برای گرفتن اسکار هر کاری که لازم است انجام می دهد. اول زنی که عاشقش بود را از دست می دهد و با پسر سرخپوستش آلاخون والاخون می شود. در تلاش بعدی یک روز که برای شکار به جنگل رفته بود یک خرس گریزلی از دور او را می بیند و می گوید: داداش تو دی کاپریویی؟ دی کاپریو می گوید: آره داداش. چطور؟ خرس گریزلی می گوید: ببین تو که هر کاری تو دنیا بود برای اسکار انجام دادی، یه دفعه هم بیا من بخورمت شاید بالاخره اسکار دادن بهت. دی کاپریو گفت: تو اگه منو بخوری به کی اسکار بدن؟ خرس گریزلی به فکر فرو رفت و گفت: راست میگی. پس بذار بهت حمله کنم. دی کاپریو که دو دل شده بود گفت: مطمئنی با این کار بهم اسکار میدن؟ خرس گفت: تضمین نمی کنم ولی دیگه این آخرین راهه. بالاخره دی کاپریو قبول کرد و خرس گریزلی با حمله شدیدی که وارد آورد او را به سرزمین گالیور رهنمون ساخت.

حمله شدید خرس دی کاپریو را تبدیل به جسم بی جانی کرد که فقط می توانست به پشت بخوابد و چشمانش را باز و بسته کند. وی پس از این فاجعه رو به دوربین کرد و با اصوات نامفهومی گفت: بازم اسکار نمیدین؟ در همین حال که مشغول چانه زدن با آکادمی اسکار بود شخصی که کینه دی کاپریو را در دل داشت می آید و پسرش، یادگار عشق از دست رفته و تنها امیدش را جلوی چشمانش به قتل می رساند. این مصیبت به دی کاپریو شوک عمیقی وارد می کند. در یک صحنه از فیلم می بینیم او همان‌طور که از عجز و استیصال گریه می کند توی دلش می گوید: چرا اسکار نمیددددن؟ آکادمی اسکار می گوید: بابا خرس زده نصفت کرده. نمیخوای بمیری؟ دی کاپریو می گوید: من تا این اسکار رو از شما نگیرم نمی میرم.

 همین انگیزه باعث می شود که لئو تسلیم مرگ نشود. یعنی آنقدر در این فیلم در مقابل مرگ مقاومت می کند که آن اسکلت عزیزی که شنل سیاه می پوشد و اصطلاحا مرگ نامیده می شود با اعلام بازنشستگی چهار گوشه زمین را بوسید و داسش را آویزان کرد و به حالت قهر گفت من دیگه نیستم، خودتون بمیرین ببینم می تونین! بعد از این همه بلا و مصیبتی که سر لئوناردو در فیلم از گور برگشته آمد، دی کاپریو برگشت و به آکادمی اسکار گفت: ببینین من دیگه نمی دونم چی کار باید بکنم. خودتون بگین چی کار کنم اسکار بدین؟ اعضای آکادمی اسکار کمی فکر کردند که چه کار کنند تا این جایزه از سر دی کاپریو بیفتد و کلا بی خیال شود، بنابراین گفتند: آقای دی کاپریو! شما اگه سوار بر اسب با سرعت صد و بیست کیلومتر در ثانیه از این دره دویست متری سقوط کنی و زنده بمونی ما حتما امسال جایزه اسکار رو بهتون میدیم. بعد پشت‌شان را به دی کاپریو کردند و هر هر خندیدند، غافل از این که دی کاپریو در زمینه اسکار با کسی شوخی ندارد و این پیشنهاد را هم به راحتی پذیرفت و اسکار و اسکاریان را در حیرت فرو برد. در یکی از صحنه های فیلم ملاحظه می کنید که دی کاپریو با اسب از دره ای به عمق الی ماشاا… سقوط می کند اما ابر و باد و مه و خورشید و درخت او را نجات می دهند و به سلامت به زمین می رسد. اسکار امسال هیچ بهانه ای برای ندادن جایزه به او نداشت، علی‌رغم میل باطنی اش مجبور به این کار شد!

:: Information 236
تاریخ بروزرسانی : ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25578 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما