ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 0 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

جام جم آنلاین: «ماها گورمت زین» را می‌شناسید؟ … عجب تفاهمی؛ اتفاقاً نگارنده نیز نمی‌شناسد. خوشحالم که در یک سطح پرواز می‌کنیم. از اهل خبر پرسیدیم، گفتند که ایشان ظاهرا یک رمال مالزیایی مدعی ارتباطات حسنه با اجنه محترم است که مدعی شده است هواپیمای مفقود شده مالزی توسط جن‌ها ربوده شده است. تا به حال جن هواپیماربا ندیده بودیم!

ـ مگر سایر جن ها را دیده ای؟!… (بعضی ها خوب بموقع مچ می گیرند. به نکته ظریفی اشاره کرد این همکار بیکار ما. این به آن معناست که سایر عزیزان اجنه را ما دیده ایم، فقط نوع هواپیماربایش را ندیده ایم. نه بابا؛ ما اسم جن را هم بسم الله ـ بسم الله گویان می بریم که خطری وجود نازنین ما را تهدید نکند. بس که الکی می ترسیم. در صورتی که آنها باید از ما بترسند!)

حتما مستحضرید که حدود ۳۵ روز پیش، یک هواپیمای بوئینگ ۷۷۷ در مسیر کوالالامپور به پکن، به ناگهان از صفحه رادار غیب و گم و گور شد و از آن موقع که اواسط اسفند سال گذشته بود تا همین اکنون که دهه سوم فروردین ماه سال جدید است، اگر شما خبر و اثری از این هواپیمای گمشده دیدید، مسئولان کشور مالزی هم دیدند. وای چه تفاهمی!

تا همین ساعت، نه اثری از آثار هواپیما دیده شده و نه از مسافران آن، اما همین آدم رمال مالزیایی که عرض شد، یک جریان انحرافی در این قضیه به وجود آورده و ادعا و اعلان کرده که هر ۳۳۹ مسافر این هواپیما، زنده اند و احتمالا در یک جزیره ای جایی دارند با هم بلوتوث بازی می کنند.

نامبرده آن قدر حرف هایش را جدی گفته که قرار شده بزودی عازم استرالیا شود تا با استفاده از روش های سنتی به تیم های جستجو که از فناوری روز استفاده می کنند، به منظور یافتن این هواپیما کمک کند. قابل توجه خالی بندهای ناشی که چون خیلی محکم نمی بندند، کسی حرف آنها را جدی نمی گیرد.

بسته پیشنهادی:
هرچند که نگارنده اعتقادی به دست داشتن اجنه در مفقود شدن هواپیمای مسافربری مالزی ندارد و معتقد است که این وصله ها به عزیزان جن جماعت نمی چسبد، اما چون جان ۳۳۹ مسافر در میان است، به فرض وجود یک درصد احتمال هم که شده، خود را ملزم به ارائه رهنمودهایی ارزنده در این راستا می داند:

۱ـ توجه به علم جنتیک:
همزمان با استفاده از علم ژنتیک برای بررسی خیلی چیزها، نباید از توجه به علم جنتیک هم غافل بود. اصلا خیلی ژن را تکامل یافته همان جن می دانند. ممکن است طرف با یک جن معروف به نام «آل» یا «بختک» ارتباط برقرار کند و ناغافل بینی اش را بگیرد و از وی سوال کند که هواپیمای گمشده یا حداقل جعبه سیاه آن کجاست؟

۲ـ گشتن در آب:
معمولا قدیم کسانی که ادعای ارتباطات حسنه با اجنه داشتند، از یک طفل نابالغ ـ که در مقایسه با بزرگ ترها عقل درست و حسابی ندارد ـ می خواستند تا داخل یک کاسه آب نگاه کند و آن چیزی را که گم شده یا دزد برده، پیدا کند. فلذا همزمان که تیم های کارشناسی در آب اقیانوس نگاه می کنند، این رمال اهل مالزی هم در آب داخل کاسه نگاه کند. آنها که داخل اقیانوس با آن عظمت چیزی تا حالا پیدا نکردند؛ بلکه او داخل کاسه آب پیدا کند.

۳ـ معامله با اجنه:
فرض که قبول کنیم جن ها هواپیمای مالزی را ربودند ـ فرض محال که محال نیست ـ خب به چه دردشان می خورد؟ سرعت خودشان شدیدتر و تندتر از هواپیماست. چنان که بعضی سرعت ها را با سرعت جن مثال می زنند و می گویند مثل جن ظاهر شد. در عین حال، با قبول این فرض که کار آنهاست، با جن ها وارد معامله شوند. مثلا به آنها قول انواع وام و تسهیلات بانکی بدهند. حتی بگویند اگر هواپیما را پس بدهند، همان شرکت هواپیمایی را به اسم آنها می کنند. مثلاً: «شرکت هواپیمایی جن ایر»!

:: Information 438
تاریخ بروزرسانی : ۲۹ شهریور ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما