ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25655 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۷/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مجله چلچراغ: درباره نیاز به دیده شدن آدمی خیلی چیزها گفته شده است؛ اصولا در هرم نیازهای اساسی مازلو در بحث روانشناسی، آن بخش مربوط به نیاز اجتماعی همین دیده شدن است؛ صریح تر بگویم، همان شوآف.

اصولا شبکه های اجتماعی را خارجی ها برای برآورده کردن همین نیاز مهم ایجاد کردند؛ یعنی ساختار را یکطوری چیدند که آدمیزاد بتواند از غذاها و غلط های زیادی و چیزهای دیگری که می خورد، عکس و خبر بگذارد. انسان نیازمند است که دیده شود و اصلا رسانه ها را برای همین منظور ساخت؛ خبررسانی و اینها بهانه بود.

ماری آنتوان آراباس در کتاب مشهورش «انسان و شوآف های مثبت» بیان می کند که وقتی یک کاربر شبکه اجتماعی به این نتیجه می رسد که اگر در حمایت از یک فرد یا یک جریان، یقه خودر ا به حد کافی بدراند و سپس خبر را با عکس در رسانه شخصی خود کار کند، با این اقدام می تواند دست کم خودش را راضی کند که کار مهمی در راستای حمایت از آن موضوع انجام داده است. افراد می توانند با این کار ضمن تکان نخوردن از جای خود در خانه، وجدان خود را راضی نگه دارند.

درباره رجال سیاسی هم مسئله شوآف به شکل دیگری رواج دارد؛ وقتی یک مقام مسئول صلاح می داند که نه برای شوآف، بلکه قطعا برای اینکه او الگوی مثبت جامعه است و مردم همینطوری با دهان باز مانده اند ببینند او چه می کند تا تقلید کنند، با توجه به مقداری که به دستش می رسد، کاری می کند تا مردم الگوبرداری کنند و جامعه ای شاد و سالم داشته باشیم.

موضوع مهم دیگری که در شوآف موفق باید به آن توجه کرد، انتخاب درست جامعه هدف است؛ شما اگر برای افرادی که اصولا در جریان نیستند، از خرید یک کالای تخصصی عکس بگذارید، ممکن است درنهایت متهم به دیوانه شدن شوید؛ مراقب باشید انرژی و پتانسیل دیده شدن شما هدر نرود.

:: Information 255
تاریخ بروزرسانی : ۱۸ مهر ۱۳۹۳
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25558 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما