ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25796 پست
:: ورودی گوگل امروز : 8 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۸/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

اما معمولا با محاسبه این موضوع که آیا عمرتان به تجربه چنین پیشرفتی قد می‌دهد یا نه تا آخر ترافیک مشغول هستید. ما اینجا به بررسی این موضوع پرداختیم که اگر چنین اتفاقی می‌افتاد، در آسمان تهران چه خبر می‌شد:

از آنجا که به دلیل تردد هواپیما‌ها فضا نامحدود نیست، تجربه زمینی طرح زوج وفرد، آنجا هم اجرا می‌شود. در این مواقع هموطنان عزیز راهکارهای جدید رو می‌کنند و‌ با چسباندن تکه‌ای ابر به پشت پلاک، این مشکل را حل می‌کنند. عده‌ای هم که شم اقتصادی دارند اقدام به تربیت و فروش پرندگانی می‌کنند که در طول مسیرهای دوربین‌دار پشت سر ماشین‌تان پرواز کنند تا پلاک ثبت نشود.

در ابتدای اجرایی شدن این موضوع هرروز شاهد سقوط تعداد زیادی ماشین خواهیم بود چرا که به دلیل آلودگی شدید هوا معولا کسی، کسی را نمی‌بیند. در اطرف ساختمان‌های بلند دچار ترافیک وکندی حرکت خواهیم بود چراکه همیشه یک نفردرحال سوار یا پیاده کردن مسافر است.

:: Information 200
تاریخ بروزرسانی : ۷ اسفند ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25699 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما