ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25110 پست
:: ورودی گوگل امروز : 7 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۹/۰۲/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

مهرشاد مرتضوى در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

در این ساعت عجیب و غریب که فقط من در منطقه خاورمیانه بیدار هستم و دارم این مطلب را برای شما می‌نویسم، آقای قالیباف در خانه‌شان خوابیده‌اند و عرق‌ریزان کابوس می‌بینند:

مناظره‌های ریاست‌جمهوری است. همه چهره‌های مشهور نامزد انتخابات شده‌اند. حداد عادل و جلیلی و میرسلیم دست‌های همدیگر را گرفته‌اند و دور قالیباف می‌چرخند و می‌گویند: «بیا ائتلاف بنماییم.» همین که قالیباف می‌پذیرد، ناگهان حداد عادل و جلیلی تنوره می‌کشند و پرواز‌کنان در سقف ناپدید می‌شوند و ائتلاف را می‌پیچانند. میرسلیم از جیب کت قالیباف گرفته و او را می‌کشد و می‌گوید: «بیا به نفع من کنار بکش. تو فقط ۳۰۰هزار تا رای داری.» قالیباف رویش را برمی‌گرداند و غرضی را می‌بیند که کلاه خلبانی بر سر گذاشته و دارد ۷۰۰هزار رایش را می‌شمارد.

سعی می‌کند از استودیو خارج شود که آن آقایی که بغل دست مجری می‌ایستاد راهش را می‌بندد و حتی در خواب هم سکوت می‌کند. ناگهان چهره‌اش تغییر می‌کند و تبدیل به عارف می‌شود و می‌گوید: «این چیه رو عینکت چسبیده؟ سنگ‌های آذرینه؟» قالیباف از ترس پاهایش شل می‌شود و مرتضی حیدری با لبخند او را به صندلی‌اش بر می‌گرداند و می‌گوید: «تا مناظره تموم نشده لطفا صندلی‌ها رو ترک نکنید.» این بار روحانی از پشت دوربین‌ها نزدیک می‌شود و یک گازانبر گداخته را در دست قالیباف می‌گذارد.

:: Information 241
تاریخ بروزرسانی : ۱۹ بهمن ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25013 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما