ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25783 پست
:: ورودی گوگل امروز : 8 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵/۰۷/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

حسن غلامعلی‌فرد در ضمیمه طنز روزنامه قانون نوشت:

دهخدا دفتر نام‌ها را باز کرد و گفت: «احمدی‌نژاد! بیا پای تخته» احمدی‌نژاد، بقایی و مشایی هر سه از جا برخاستند و پای تخته‌سیاه رفتند. دهخدا اخم کرد و گفت: «من گفتم احمدی‌نژاد بیاد پای تخته. شما دو تا چرا باهاش اومدین؟»

مشایی سینه ستبر کرد و پاسخ داد: «ما هر سه، قسمتی از یک اکوسیستم هستیم» دهخدا گفت: «بهتره به جای قسمت بگی بخش» کواکبیان با صدای بلند پرسید: «حالا اکوسیستم‌تون چی هست؟»

مشایی چشم دوخت به افق‌های نه‌چندان دور و گفت: «من درختم، بقایی خاک و احمدی‌نژاد…» سپس چند دقیقه سکوت کرد و همان‌طور که اشک به چشمانش نشسته بود در سکوت به افق خیره ماند. ضرغامی پرسید: «این چرا خشکش زد؟»

غرضی گفت: «به گمانم مشایی آفت زده!» کواکبیان فریاد زد: «زود باش بگو احمدی‌نژاد چیه دیگه؟ جون به لب‌مون کردی!»

دهخدا دستش را جلوی چشمان مشایی تکان تکان داد اما چشمان مشایی در حدقه نمی‌چرخیدند. جلیلی رو کرد به احمدی‌نژاد و گفت: «خودت  بگو در این اکوسیستم چی هستی؟»

احمدی‌نژاد لبخند زد و گفت: «مشک آن است که خود ببوید!» جهانگیری ناگهان فریاد زد: «کمپوست! امروز قرار بود درباره‌ قسمت کمپوست در کتاب درسی حرف بزنید» دهخدا گفت: «اول اینکه بهتره بگی بخش کمپوست، بعد هم اینکه بله، امروز درباره‌ کمپوست خواهیم آموخت اما اول باید تکلیف این سه نفر که اومدن پای تخته رو روشن کنم».

احمدی‌نژاد گفت: «در دنیا هیچ دو نفری را پیدا نمی‌کنید که مثل من و بقایی و مشایی این‌قدر به هم شبیه باشند»

دهخدا چند‌ باری گفته‌ احمدی‌نژاد را سبک سنگین کرد و آن‌قدر با انگشتان دستش حساب و کتاب کرد که ناگهان از سرش دود بلند شد و موهایش سوخت! احمدی‌نژاد و بقایی هم مشایی را که هنوز در چالش مانکنش مانده بود بلند کردند و سوی حیاط رفتند تا موهایش را هرس کنند.

:: Information 231
تاریخ بروزرسانی : ۲۳ فروردین ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25686 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما