ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25555 پست
:: ورودی گوگل امروز : 5 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۰۲/۰۶/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:

دیروز گفتیم که دولت قول داده بود جوان‌گرایی کند و از زنان در مدیریت کلان کشور استفاده کند و الان مردم شاکی هستند پس چی شد؟ و آیا سرشان گول مالیده شد که تکرار کردند؟ که ما قضیه جوان‌گرایى را توضیح دادیم و امروز قضیه زنان را بررسی  می‌کنیم.

به نظر ما آقای روحانی به قولش عمل کرد و با ندادن سمت مدیریتی و وزارتى به زنان از حق زنان دفاع کرد. چطورى؟ مثلا همین الان آقاى روحانى پا شده رفته آمریکا. خب اگر یک زن رئیس‌جمهور بود یا وزیر بود و با آقاى روحانى می‌رفت، کى الان داشت چلو دم می‌گذاشت که بچه‌ها از مدرسه مى‌آیند ناهار بخورند؟ یا مثلا کى به گلدان‌ها آب می‌داد، آن هم وقتى می‌دانیم بحران محیط‌زیستى داریم. شاید الان یک زن، مسئول محیط زیست مملکت نباشد، اما توجه کنید که الان هزاران زن مسئول گلدان‌هاى خانه هستند.

:: Information 199
تاریخ بروزرسانی : ۲۶ آذر ۱۳۹۶
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25458 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما