ازاین که به این سایت سرزدید بیسار خرسندیم، امیدوارم که لحظات خوبی را سپری کنبد، لطفا اگر درهرکجای سایت مطلبی را مطالعه میفرمایید به دور از ادب هست که از مطلب استفاده بفرمایید اما نظر ندهید، اینطور فکر نمیکنید؟ درضمن تالارگفتمان سایت هم هرروز بروز شده وسراسر مطالب جالب وجدید میباشد، منتظر حضورشما هستیم
باتشکر مدیریت سایت: مهندس امین بشارت نیا

ایمیل: shahzade242@yahoo.com

09387345716 بامادرتلگرام ودیگرشبکه های اجتماعی مکاتبه کنید:

موضوعات
:: مطالب ارسال شده : 25424 پست
:: ورودی گوگل امروز : 4 بار
:: تعداددیدگاهها : 0 نظر
:: تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۱/۰۴/۱۳۹۸
:: میانگین بروزرسانی ها : 0.03 دقیقه

ایشان گفته: «به دولت اجازه می دهیم بدون اجازه مجلس پروژه های نیمه تمام را بفروشد یا تغییر کاربری دهد، طرح های پولدار در شهرهای بزرگ به فروش خواهدرفت اما در شهرهای کوچک قریب به اتفاق اینها آثار تخت جمشید خواهدشد». خب این بد است هر شهر کلی تخت جمشید داشت باشد؟ هزنیه راهداری و این ها هم کاهش پیدا می کند. اصلا هر ایرانی می تواند به جای سفر به شیراز، در شهر خودش روز کوروش را گرام بدارد و در مظان اتهام هم قرار نگیرد!

کم کم دارم به این نتیجه می رسم که ما حداقل در حمایت داریم به خودکفایی می رسیم و به زودی می توانیم روش های نوین حمایت را صادر کنیم و برای مملکت ارزآوری داشته باشیم. برای اینکه متوجه منظورم بشوید، همین الان بلند شوید گوشی تلفن همراه تان را بردارید و عدد یک را به هر شماره چهار رقمی ای که دلتان خواست ییامک کنید. کمی منتظر باشید… آهان. الان یک پیامک برای شما می آید که از حمایت شما از فلان چیز و بهمان چیز ممنونیم و این قدر هم هزینه حمایت شما است. قبلا می خواستیم برویم از چیزی حمایت کنیم یا حنجره مان پاره می شد یا… دنبال حرف من راه افتاده اید که چه؟ بی تربیت ها!

– خدا را شکر که بالاخره این حقوق منشوری توسط رییس جمهور اعلام شد و از این پس ما می توانیم با در دست داشتن نسخه چاپی آن در شهر تردد کنیم و هر کس گفت بالای چشمت ابرو است، این حقوق را نشانش بدهیم. من همین دیشب آزمایش کردم. یک عزیزی به صورت خودجوش قصد داشت بدون توجه به متن این منشور جای پارک مرا بگیرد و دکوراسیون من و همراهانم را بیاورد پایین. من هم خیلی متین و آرام رفتم جلو و دفترچه حقوق شهروندی را نشانش دادم. ایشان هم با روی باز پذیرفت. البته الان باید یک نسخ دیگر از روی دفترچه بگیرم و بعد هم بروم پانسمان دستم را عوض کنم. چیزی نیست. فقط از فرط شادی دفترچه و دست مرا با هم گاز گرفت و بلعید. درست می شود. خب استفاده از دفتر حقوق شهروندی هم نیاز به فرهنگ و زمان دارد.

– قتل سفیر روسیه توسط یک آدم کت و شلواری و کراوات زده این حسن را داشت که صدا و سیما بالاخره روسفید شد. از بس تو سریال ها آدم بدها را را کراوات نشان می داد اما تصویری نبود که با آن از خودش دفاع کند، کم کم داشت افسرده می شد. اما حالا سرش را می گیرد بالا که: بفرما! دیدی پیش بینی کرده بودیم؟!

– من هنوز موفق نشدم نسخه ای از این حقوق شهروندی را بخوانم. می خواستم ببینم در این منشور جدید در مورد نقض حقوق شهروندی توسط مسافرکش های شخصی چیزی نوشته یا نه؟ یعنی این کرایه هایی که روی صندلی عقب پراید، آن هم در فصل زمستان و با یال و کوپال و کاپشن های مسافران، سه نفر سوار می کنند جزء موارد نقض حقوق شهروندی محسوب می شوند یا باز قانون در مورد این عزیزان سکوت کرده؟

:: Information 194
تاریخ بروزرسانی : ۲۵ دی ۱۳۹۵
راهنما : برای مشاهده راهنما اینجا را کلیک نمایید
:: QR Code
نویسنده : ( AMIN BesharatNia ) | تعداد ارسال ها ( 25327 ) | درباره نویسنده :
:: Comments


نظرات بسته شده.

برخی از برنامه های اندرویدی طراحی شده ما